پنجشنبه - ۳۰ خرداد ۱۳۹۸
اعلام برترین های مسابقات تیراندازی جانبازان و معلولین در کلاس تفنگ و تپانچه
رقابت های تیراندازی جانبازان و معلولین در جشنواره مولای عرشیان و بانوی قدسیان در ورزشگاه شهید میثمی برگزار و نفرات برتر مشخص شدند.
بیشتر بخوانید..  
مداحان رسالت هنری اجتماعی هم دارند
دکتر جبار رحمانی پژوهشگر حوزه آیین‌های مذهبی گفت: مداحان در کنار رسالت مذهبی و دینی، رسالت هنری، زیبایی‌شناسی و اجتماعی هم دارند.
بیشتر بخوانید..  
میثاق ورزشکاران با شهدای انقلاب اسلامی
تجدید میثاق پرسنل، ورزشکاران و قهرمانان ورزشی سازمان فرهنگی، اجتماعی و ورزشی شهرداری اصفهان با شهدای گرانقدر انقلاب اسلامی در گلستان شهدای اصفهان برگزار شد.
بیشتر بخوانید..  
برخی هیاهوها درباره برنامه‌های تفریحی شهرداری درست نیست
نایب‌رییس شورای اسلامی شهر اصفهان گفت: استقبال از برنامه‌های شاد و تفریحی شهرداری نشان می‌دهد که کار مدیریت شهری خوب بوده است و ایجاد هیاهو توسط عده‌ای درباره این برنامه‌ها درست نیست.
بیشتر بخوانید..  
در دوره پنجم شورای شهر شاهد برنامه‌های نشاط آور در سطح شهر بوده ایم
استاندار اصفهان گفت: از زمان استقرار دوره پنجم شورای شهر و شهردار جدید شاهد برنامه‌های نشاط آور در سطح شهر بوده‌ایم که امیدواریم استمرار یابد.
بیشتر بخوانید..  
چهل چراغ جای خود را در میان مردم اصفهان پیدا کرده است
نایب رئیس شورای شهر اصفهان با حضور در برنامه چهل چراغ با ابراز خوشحالی از شرکت در این برنامه به استقبال فراوان مردم از این برنامه اشاره کرد.
بیشتر بخوانید..  
الگوپذیری از نمایش "اسب ها" برای بیان  ناگفته های واقعه عاشورا
نویسندگانی که قصد نمایشنامه نویسی دارند، می‌توانند از جسارت نویسنده نمایش اسب‌ها برای نگارش و ارائه تصویر از بخش‌های ناگفته واقعه عاشورا در این تئاتر الگو بگیرند.
بیشتر بخوانید..  
"اسبها"  نمایشی خلاقانه با محور عاشورا
 نمایش اسب‌ها که هم‌زمان با ایام سوگواری سالار شهیدان امام حسین (ع) اکران آن آغاز شد، یکی از خلاقانه‌ترین نمایش‌هایی است که به موضوع عاشورا می‌پردازد، این تئاتر از اولین روزهای اکران در تالار هنر با استقبال مخاطبان روبرو شد.
بیشتر بخوانید..  
اسب ها از واقعه عاشورا می گویند
"اسب‌ها" نمایشی با موضوعاتی پیرامون واقعه عاشورا به نویسندگی محمد رحمانیان و طراحی و کارگردانی محسن عرب‌زاده است که از ۱۲مهرماه به مدت یک ماه از سوی دفتر تخصصی تئاتر سازمان فرهنگی تفریحی شهرداری اصفهان در سالن اصلی تالار هنر در حال اجراست.
بیشتر بخوانید..