دوشنبه - ۲۵ شهریور ۱۳۹۸
  اخبار برگزیده
برپایی نمایشگاه "ماه مهر" ویژه بازگشایی مدارس
 

آموزش صد هزار شهروند اصفهانی در "توانِ هفت"
 

بازنویسی مدام نمایشنامه از شگردهای نوشته خوب است
 

نمایش و تحلیل روانشناختی "اولین انسان" در سینما گپ
 


اکران انیمیشن بچه رییس در بچه ها سینما
 

بهبود مهارت‌های ارتباطی در "چتری برای یک حس خوب"
 

آموزش تکنیک‌های "مهندسی خلاقیت" در خانه جوان
 

گفتن از ناگفته‌های عاشورا زیر خیمه نوجوانان
 

عکاسی معماری دمِ‌دستی نیست
 

با صدای پدربزرگ‌ و مادربزرگ‌‌تان دابسمش بسازید

با صدای پدربزرگ‌ و مادربزرگ‌‌تان دابسمش بسازید
خانه نوجوان وابسته به سازمان فرهنگی، اجتماعی و ورزشی شهرداری اصفهان مسابقه دابسمش برگزار می‌کند.

مدیر خانه نوجوان سازمان فرهنگی، اجتماعی و ورزشی شهرداری اصفهان با اعلام این خبر اظهار داشت: مسابقه دابسمش ویژه نوجوانان با عنوان "آونگ نوجوانی" توسط خانه نوجوان برگزار می‌شود.
اسماء سادات نکویی افزود: فراخوان شرکت در این مسابقه منتشر شده است و نوجوانان 12 تا 18 ساله می‌توانند در آن شرکت کنند.
او ادامه داد: رویکرد این برنامه فرهنگ عامه اصفهان است. نوجوانان از پدربزرگ یا مادربزرگ خود می‌خواهند یک داستان، شعر، خاطره یا ضرب‌المثل را تعریف کنند و نوجوانان باید روی این صدا دابسمش اجرا ‌کنند و لب بزنند.
مدیر خانه نوجوان سازمان فرهنگی، اجتماعی و ورزشی شهرداری اصفهان گفت: نوجوانان باید فیلم دابسمش خود را به آدرس a_nojavan98 بفرستند. مسابقه دابسمش در هفته فرهنگی اصفهان برگزار می‌شود و به سه اثر برگزیده جوایز نقدی اهدا خواهد شد.
نکویی درباره اهداف برگزاری این مسابقه تصریح کرد: تقویت ارتباط بین نسل امروز و نسل گذشته از جمله اهداف اجرای مسابقه آونگ نوجوانی است. متأسفانه نسل امروز چندان با نسل گذشته ارتباط ندارد و نوجوانان فرهنگ عامه، داستان‌ها و ضرب‌المثل‌های قدیمی اصفهان را نمی‌شناسند و برگزاری این برنامه به این امر کمک می‌کند.
او اعلام فراخوان این مسابقه در ایام نوروز را فرصت مغتنمی دانست و بیان داشت: این مسابقه فرصتی را فراهم کرد که دید و بازدیدهای عید نوروز تنها به خوردن و گپ زدن نگذرد و با روایت داستان‌ها و ضرب‌المثل‌های قدیمی توسط پدربزرگ‌ها و مادربزرگ‌ها، این مهمانی‌ها هدفمند ‌شود و نوجوانان از این فرصت برای آشنایی با فرهنگ عامه اصفهان استفاده کنند.
مدیر خانه نوجوان سازمان فرهنگی، اجتماعی و ورزشی شهرداری اصفهان درباره مهلت ارسال آثار به دبیرخانه این مسابقه اظهار داشت: مهلت ارسال آثار تا پایان فروردین ماه جاری است.
نکوئی خاطرنشان کرد: حداکثر زمان این ویدئو باید 60 ثانیه، با کیفیت‌ و با رعایت موازین کشورمان باشد، همچنین انتخاب سوژه‌ها آزاد و اولویت با مکان‌های فرهنگی و تاریخی شهر اصفهان است.
علاقمندان جهت کسب اطلاعات بیشتر می‌توانند به دبیرخانه مسابقه آونگ نوجوانی در خانه نوجوان (خیابان جی، خیابان لاهور، خیابان مفتح شرقی، بعد از ورزشگاه پیروزی) مراجعه و یا با شماره تلفن 32304030 تماس حاصل کنند.

0 دیدگاه:

captcha
انصراف از پاسخ دادن
عضویت در خبرنامه 
 

عضویت در خبرنامه 
 © کلیه حقوق اين پورتال به سازمان فرهنگی اجتماعی ورزشی شهرداری اصفهان تعلق دارد هر گونه کپی برداری بدون مجوز منع قانونی دارد.