چهارشنبه - ۲۴ مهر ۱۳۹۸
  اخبار برگزیده
آشنایی با معـــماری قاجار در موزه گرمابه علیقلی آقا
 

برگزاری دومین همایش "طراحـــی دارو" در خانه جوان
 


طوفان فکری در مادران با کارگاه "خلاقیت و ایده پردازی"
 

آموزش اقتصاد رسانه به روزنامه نگاران
 


مهمترین حق کودک برقراری رابطه با والدین است
 اُنس گرفتن نوجوانان با شعر و ادب در مدرسه ادبیات
 

تجربه چاپ دستی در ورودی موزه هنرهای معاصر اصفهان

تجربه چاپ دستی در ورودی موزه هنرهای معاصر اصفهان
رییس موزه هنرهای معاصر سازمان فرهنگی اجتماعی ورزشی شهرداری اصفهان از اهدای آثار بین المللی " رقصی چنین میانه میدانم آرزوست" و "انسان هشت و نیم سانتی متری" به موزه هنرهای معاصر اصفهان خبر داد.

مهدی تمیزی با بیان اینکه در سال 97 بیش از 20 قطعه اثر هنری و بین المللی به موزه هنرهای معاصر اصفهان اهدا شده است، اظهار کرد: موزه هنرهای معاصر سازمان فرهنگی اجتماعی ورزشی شهرداری اصفهان، نقشه راه خود را برای پربار کردن گنجینه به این سو برده که بتواند آثار هنرمندان معاصر بین المللی و محلی را جمع آوری کند چون موزه‌ها با آثار اهدایی پربار می‌شوند.
وی ادامه داد: اثر "رقصی چنین میانه میدانم آرزوست" متعلق به هنرمند نامدار آلمانی اوکر در حوزه چاپ دستی است که در اسفند 97 به موزه هنرهای معاصر اهدا شد و در قالب نمایشگاه "کُرنش به حافظ" همه روزه در ایام نوروز و تا 23 فروردین مورد بازدید شهروندان قرار می گیرد.
مدیر موزه هنرهای معاصر اصفهان افزود: نمونه انسان هشت و نیم سانتی متری در سال ۱۹۷۱ ساخته شده و با آپولو 15 یک نسخه از آن بر روی کره ماه قرار گرفته، این اثر بسیار ساده است و هیچ رنگ و جنسیتی ندارد در واقع نماینده گونه خاصی از انسان نیست.
تمیزی ادامه داد: ادیشن شماره 17 این انسان توسط شرکت بین المللی فرهنگ و هنر به موزه هنرهای معاصر اصفهان اهدا شد که به زودی برای تماشای عموم آماده خواهد شد.
وی خاطرنشان کرد: برنامه "تجربه چاپ دستی در خیابان و گراورهایی از اصفهان" از دیگر برنامه های ویژه نوروز موزه هنرهای معاصر است که از 4 تا 16 فروردین از ساعت 10 تا 14 و 16 تا 19 در ورودی موزه هنرهای معاصر اصفهان اجرا می شود.

0 دیدگاه:

captcha
انصراف از پاسخ دادن
عضویت در خبرنامه 
 

عضویت در خبرنامه 
 © کلیه حقوق اين پورتال به سازمان فرهنگی اجتماعی ورزشی شهرداری اصفهان تعلق دارد هر گونه کپی برداری بدون مجوز منع قانونی دارد.