پنجشنبه - ۲۵ مهر ۱۳۹۸
  اخبار برگزیده
آشنایی با معـــماری قاجار در موزه گرمابه علیقلی آقا
 

برگزاری دومین همایش "طراحـــی دارو" در خانه جوان
 


طوفان فکری در مادران با کارگاه "خلاقیت و ایده پردازی"
 

آموزش اقتصاد رسانه به روزنامه نگاران
 


مهمترین حق کودک برقراری رابطه با والدین است
 اُنس گرفتن نوجوانان با شعر و ادب در مدرسه ادبیات
 

اکران فیلم مستندهای جشنواره بین المللی "سینما حقیقت" در سالن سوره

اکران فیلم مستندهای جشنواره بین المللی "سینما حقیقت" در سالن سوره
فیلم های مستند ایران در  دوازدهمین جشنواره بین المللی "سینما حقیقت" از 18 تا 22 آذر در سالن سوره در حال اکران است.

فیلم های مستند ایران در دوازدهمین جشنواره بین المللی "سینما حقیقت" از سوی دفتر تخصصی سینما سازمان فرهنگی اجتماعی ورزشی شهرداری اصفهان، خانه مستند اصفهان و حوزه هنری اصفهان از 18 تا 22 آذر در سالن سوره اکران می شود.
حلب، سکوت جنگ، آواز جغد کوچک، نجات، باد، تمام چیزهایی که جایشان خالیست، رویای روهینگیا، اسرار دریاچه، اهل آب، پنهان شدگی، لسک، مادرم ملکه، زیر حکم، پرسپولیس – شیکاگو، دلبند، ورس، سیاه دنباله دار از جمله عناوین فیلم هایی است که از 18 تا 20 در سانس 15 تا 21 اکران شد.
عصر چهارشنبه 21 آذرماه نیز فیلم های جای خالی دوست و  چی دا  از ساعت 15، اکسدوس و اصول بازی از ساعت 17 و خانه ای برای تو و چند نفر از ما از ساعت 19 در محل سالن سوره اکران می شوند.
فیلم های از موسیقی تا سکوت و شکارچیان قورباغه، بعضی از این روزها و رویارویی با اژدها، لرزه های سخت و دور و در جستجوی همسر نیز به ترتیب از ساعت 15، 17 و 19 روز پنجشنبه 22 آذرماه اکران خواهد شد.
ورود برای عموم علاقه مندان برای تماشای آثار جشنواره سینما حقیقت آزاد بوده که علاقه مندان می توانند تا 22 آذرماه به محل سالن سوره حوزه هنری واقع در خیابان آمادگاه، روبروی هتل عباسی مراجعه کنند.
 

0 دیدگاه:

captcha
انصراف از پاسخ دادن
عضویت در خبرنامه 
 

عضویت در خبرنامه 
 © کلیه حقوق اين پورتال به سازمان فرهنگی اجتماعی ورزشی شهرداری اصفهان تعلق دارد هر گونه کپی برداری بدون مجوز منع قانونی دارد.