چهارشنبه - ۲۴ مهر ۱۳۹۸
  اخبار برگزیده
آشنایی با معـــماری قاجار در موزه گرمابه علیقلی آقا
 

برگزاری دومین همایش "طراحـــی دارو" در خانه جوان
 


طوفان فکری در مادران با کارگاه "خلاقیت و ایده پردازی"
 

آموزش اقتصاد رسانه به روزنامه نگاران
 


مهمترین حق کودک برقراری رابطه با والدین است
 اُنس گرفتن نوجوانان با شعر و ادب در مدرسه ادبیات
 

برگزاری سلسله نشست های "چهل چراغ" در تالار ادب

برگزاری سلسله نشست های "چهل چراغ"  در تالار ادب
سلسله نشست های "چهل چراغ" با محوریت معرفی و شناخت میان برهای زندگی از تولد تا هفتاد سالگی در ایام ماه رمضان برگزار می شود.

معاون اجتماعی و مشارکت‌های مردمی سازمان فرهنگی اجتماعی و ورزشی شهرداری اصفهان با بیان این خبر گفت: امسال همچون شش دوره گذشته سلسله نشست های "چهل چراغ" با هدف تحکیم بنیان خانواده و ارائه مهارت های فردی و اجتماعی در زمینه رشد و ارتقاء شخصیت افراد از سوی مرکز تخصصی خانواده، معاونت اجتماعی و مشارکت های مردمی سازمان فرهنگی اجتماعی و ورزشی شهرداری اصفهان و شهرداری منطقه 3 اصفهان، برگزار خواهد شد.
مرتضی رشیدی اظهار داشت: در دو سال اخیر رویکرد اجرایی این نشست ها از ارائه صرف مباحث آموزشی به سمت برگزاری یک ویژه برنامه آموزشی، تفریحی تغییر جهت داده و تلاش بر این بوده تا در هر جلسه در کنار ارائه جامع مباحث با بهترین کیفیت، به ایجاد موقعیت های شاد و نشاط آور نیز پرداخته شود.
وی افزود: ماه رمضان امسال نیز با هدف پیمودن ادامه راه و تکمیل مباحث مطرح شده در سال های قبل، موضوع محوری "معرفی و شناخت میان برهای زندگی از  تولد تا هفتاد سالگی" در 7 دهه زندگی از دهه اول تا دهه 70 در 7 بُعد تربیتی از جمله اخلاقی، اجتماعی، جنسی، معنوی و ... بررسی می شود.
وی ادامه داد: این سلسله نشست ها با حضور دکتر محمدرضا عابدی عضو هیئت علمی دانشگاه اصفهان و دکتر راضیه ایزدی از اساتید برجسته حوزه خانواده از تاریخ ۲۹ اردیبهشت ماه تا ۱۳ خردادماه به مدت  ۱۴ روز ساعت 13 در تالار ادب برگزار می شود.
رشیدی تصریح کرد: توزیع کتاب راهنمای این دوره در میان مخاطبان و علاقمندان در طول برگزاری دوره از ویژگی های برجسته سلسله نشست های چهل چراغ است.
گفتنی است؛ ورود در این نشست ها برای عموم شهروندان آزاد و رایگان بوده که علاقه مندان می توانند هر روز به محل تالار ادب واقع در خیابان باغ گلدسته، بلوار هشت بهشت مراجعه کنند.

0 دیدگاه:

captcha
انصراف از پاسخ دادن
عضویت در خبرنامه 
 

عضویت در خبرنامه 
 © کلیه حقوق اين پورتال به سازمان فرهنگی اجتماعی ورزشی شهرداری اصفهان تعلق دارد هر گونه کپی برداری بدون مجوز منع قانونی دارد.