چهارشنبه - ۲۴ مهر ۱۳۹۸
  اخبار برگزیده
آشنایی با معـــماری قاجار در موزه گرمابه علیقلی آقا
 

برگزاری دومین همایش "طراحـــی دارو" در خانه جوان
 


طوفان فکری در مادران با کارگاه "خلاقیت و ایده پردازی"
 

آموزش اقتصاد رسانه به روزنامه نگاران
 


مهمترین حق کودک برقراری رابطه با والدین است
 اُنس گرفتن نوجوانان با شعر و ادب در مدرسه ادبیات
 

برگزاری لیگ بازی های فکری حرکتی " کندوی بازی" در مدارس اصفهان

برگزاری لیگ بازی های فکری حرکتی " کندوی بازی" در مدارس اصفهان
کندوی بازی توسط دفتر تخصصی بازي سازمان فرهنگی تفریحی شهرداري اصفهان از اول آذرماه در مدارس مقاطع اول و دوم متوسطه در حال برگزاری است.

عنوان "کندوی بازی" با الهام از زنبورعسل و فعالیت فراوان او برای تولید عسل از شیره تلخ گیاهان گرفته شده است و با توجه به اینکه عسل تغذیه سالم و مناسب برای تمام گروه‌های سنی به شمار می‌رود، با تشبیه بازی به عسل آن را نوعی سرگرمی شیرین برای تمام گروه‌های سنی معرفی می‌کنیم زیرا شیرینی بازی موجب شیرین شدن جسم و روح انسان می‌شود.
با توجه به اینکه بازی الگوی خوبی برای ایجاد نشاط و تفریح در جامعه است، می تواند تأثیر بسیار مثبتی در جامعه داشته باشد که از انواع آن‌ها می‌توان به کنترل خشم، افزایش دقت، تقسیم مسئولیت‌ها و … اشاره کرد.
لیگ بازی های فکری حرکتی "کندوی بازی" از سوی دفتر تخصصی بازی سازمان فرهنگی تفریحی شهرداری اصفهان با حضور در مدارس ویژه دانش آموزان اول و دوم متوسطه اصفهان با منویی متفاوت در حال برگزاری است.
بازی‌های فکری شامل ۳۰۰ نمونه بازی جدید خارجی و داخلی مانند اتللو، جنگل، هام هام، سنگ‌چین، نبرد سنگ و تخته، معماهای چوب کبریتی و… است که عامل مهمی در درگیر ساختن فکر و هوش افراد بدون اشغال فضای زیادی در آپارتمان می‌شود.
بازی‌های حرکتی نیز  به دو بخش آپارتمانی و میدانی دسته‌بندی شده که با کمترین هزینه و با ساده‌ترین وسایل بدون نیاز به زمین ورزش و توپ طراحی شده است.
این برنامه از یکم آذرماه آغاز شده و تا 26 بهمن ماه از ساعت 8 تا 13 برگزار خواهد شد که مرحله اول آن در مداس و مرحله دوم آن در خانه خلاقیت و رستوران بازی برگزار می شود. مدارس علاقه مند برای کسب اطلاعات بیشتر و شرکت در این برنامه می توانند با شماره 32683484 تماس حاصل کنند.

0 دیدگاه:

captcha
انصراف از پاسخ دادن
عضویت در خبرنامه 
 

عضویت در خبرنامه 
 © کلیه حقوق اين پورتال به سازمان فرهنگی اجتماعی ورزشی شهرداری اصفهان تعلق دارد هر گونه کپی برداری بدون مجوز منع قانونی دارد.