چهارشنبه - ۲۴ مهر ۱۳۹۸
  اخبار برگزیده

طوفان فکری در مادران با کارگاه "خلاقیت و ایده پردازی"
 

آموزش اقتصاد رسانه به روزنامه نگاران
 


مهمترین حق کودک برقراری رابطه با والدین است
 اُنس گرفتن نوجوانان با شعر و ادب در مدرسه ادبیات
 

تقویت هویت ملی با بزرگداشت مفاخر ایرانی
 

افزایش نشاط و مشارکت اجتماعی سالمندان در هشت بهشت
 

یادگیری با طعم لذت در ویژه برنامه "نوجواني نوجويي"

یادگیری با طعم لذت در ویژه برنامه "نوجواني نوجويي"
ویژه برنامه "يادگيري با طعم لذت" با حضور چهره رسانه ملي دکتر علي عبدالعالي در گردهمایی"نوجوانی، نوجویی" برگزار می شود.

رضا اخوان مدير منطقه چهار شهرداري اصفهان با ارايه تازه ترين برنامه اين منطقه ويژه نوجوانان به نام "نوجواني، نوجويي" بيان کرد: فصل تابستان زمان اوقات فراغت نوجوانان در پيش است فصلي که مي تواند خاطره انگيز باشد و آنچه از مهارت ها در مدارس نمي توان آموخت را مي شود در تابستان ياد گرفت.
وی با توجه به چگونه گذراندن روزهاي بلند تابستان توسط هر نوجوان و خانواده اي اظهار داشت: شهرداري منطقه چهار ضمن کاهش تصدي گري اش و باز کردن فضاي مراکز خصوصي و اختصاصي با برگزاری ویژه برنامه "نوجوانی، نوجویی" ويژه نوجوانان اين فرصت را براي آنها فراهم کرده تا با 50 رشته و موضوع فرهنگي، هنري، ورزشي و علمي آشنا شده و هر کدام را مطابق سليقه و استعداد خود يافتند انتخاب کنند.
اخوان افزود: اين گردهمايي با دو ويژه برنامه "يادگيري با طعم لذت" با حضور چهره رسانه ملي دکتر علي عبدالعالي مردي که ميان نوجوانان نام آشنا است و در سالهاي اخير در راه ترويج علم به روش شاد و لذت بخش تلاش کرده و برنامه گروه موسيقي "کاغذ رنگي" که از 25 هنرمند نوجوان تشکيل شده و به شيوه بديع و نو به اجراي برنامه می پردازند، برگزار می شود.
وی ادامه داد: ویژه برنامه "نوجوانی، نوجویی" به مدت دو روز با حضور موسسه های مختلف برگزار می شود که هر موسسه در کنار معرفي فعاليت خود رويدادي جهت اجرا طراحي کرده که نوجوانان در آن فعاليت ها نيز مي توانند شرکت کنند.
وی تصریح کرد: در اين نمايشگاه اداره کل آموزش فني و حرفه اي با 20 غرفه رشته و حرفه نمايشگاهي شامل تعميرات موبايل، تجهيزات پزشکي و وسايل حفاظتي، رباتيک، تاسيسات مکانيکي، فناوري اطلاعات، صنعت نوين چاپ، فيروزه کوبي و قلم زني، نکنيک هاي نوين نقاشي، فناوري نانو، صنايع دستي و محصولات نساجي، تابلوهاي هوشمند آسانسور، طراحي و دوخت، بافندگي نوين، تزيينات لباس ويژه جوانان، سرمه دوزي و گلدوزي، روبان دوزي و سوزن دوزي، صنعت چرم و تکنيک هاي چرم، معماري نوين، مشاوره و هدايت شغلي جوانان، تزيينات و تکنيک هاي فرش، تکينک هاي نوين چوب و صنايع غذايي و تغذيه اي حضور فعال و موثر دارد.
اخوان خاطرنشان کرد: اين گردهمایی 30 و 31 خرداد از ساعت 18 تا 23 و دو ویژه برنامه آن نیز از ساعت 21 برگزار می شود که در محل باغ غدیر میزبان عموم شهروندان است.

0 دیدگاه:

captcha
انصراف از پاسخ دادن
عضویت در خبرنامه 
 

عضویت در خبرنامه 
 © کلیه حقوق اين پورتال به سازمان فرهنگی اجتماعی ورزشی شهرداری اصفهان تعلق دارد هر گونه کپی برداری بدون مجوز منع قانونی دارد.