پنجشنبه - ۲۵ مهر ۱۳۹۸
  اخبار برگزیده
آشنایی با معـــماری قاجار در موزه گرمابه علیقلی آقا
 

برگزاری دومین همایش "طراحـــی دارو" در خانه جوان
 


طوفان فکری در مادران با کارگاه "خلاقیت و ایده پردازی"
 

آموزش اقتصاد رسانه به روزنامه نگاران
 


مهمترین حق کودک برقراری رابطه با والدین است
 اُنس گرفتن نوجوانان با شعر و ادب در مدرسه ادبیات
 

توزیع پنج هزار گلدان آپارتمانی در اداره های شهر اصفهان

توزیع پنج هزار گلدان آپارتمانی در اداره های شهر اصفهان
رییس اداره توسعه فرهنگ شهروندی شهرداری اصفهان از توزیع پنج هزار گلدان آپارتمانی در اداره ها با هدف فرهنگ سازی حفظ فضای سبز به صورت نمادین خبر داد.

احمد رضایی دارافشانی، ایجاد فضایی شاد در محیط کار کارمندان را از دیگر اهداف این کار اعلام کرد و گفت: این گلدان ها از هفته جاری و در چند مرحله توزیع خواهد شد.
وی افزود: در مرحله نخست بیش از 600 گلدان و بقیه گلدان ها تا پایان آبان ماه بین کارمندان اداره ها توزیع می شود.
رییس اداره توسعه فرهنگ شهروندی سازمان فرهنگی اجتماعی ورزشی شهرداری اصفهان با بیان اینکه این گل ها نیاز کمی به آب دارند گفت: کارمندانی که از این گلدان ها به خوبی نگهداری کنند و در پرورش آن گل کوشا باشند، هدایایی در هفته درختکاری که در اسفندماه است به آنها اهدا خواهد شد.
رضایی دارافشانی در ادامه با اعلام اینکه نقش و رویکرد اداره توسعه فرهنگ شهروندی در آینده ای نزدیک تغییر خواهد کرد افزود: سازمان های وابسته به شهرداری در حوزه آموزش فرهنگ شهروندی باید پویا و کارآمد شوند تا بتوانند از همه توان و امکانات خود در این حوزه استفاده کنند.
وی با اشاره به اینکه ‌توسعه مخاطب یکی از برنامه های این اداره است گفت: برای زیر پوشش قرار دادن افراد بیشتر جامعه و تعمیق بخشیدن پیام ها و آموزه های شهروندی، تجمع جمعیتی شهروندی همچون مجتمع های مسکونی مورد توجه قرار گرفت.
رییس اداره توسعه فرهنگ شهروندی با بیان اینکه این اداره در گام نخست برای زیر پوشش قرار دادن افراد بیشتر جامعه و تعمیق بخشیدن پیام ها و آموزه های شهروندی، مجتمع های مسکونی بیش از 70 واحد و مساجد شهر اصفهان را زیر پوشش برنامه های خود قرار داده است افزود: بزودی فراخوان اجرای برنامه های فرهنگ شهروندی در مجتمع های مسکونی شهر اصفهان در سامانه اداره توسعه فرهنگ شهروندی شهرداری اصفهان بارگذاری خواهد شد تا ساکنان مجتمع های مسکونی از این طریق بتوانند درخواست خود برای اجرای برنامه های آموزشی این اداره را اعلام کنند.
علاقه مندان برای کسب اطلاعات بیشتراز تولیدات فرهنگی و برنامه های اداره توسعه فرهنگ شهروندی وابسته به سازمان فرهنگی اجتماعی ورزشی شهرداری اصفهان می توانند با شماره 61-34467360 تماس بگیرند و یا به وب سایتshahrvandi.net مراجعه کنند.

0 دیدگاه:

captcha
انصراف از پاسخ دادن
عضویت در خبرنامه 
 

عضویت در خبرنامه 
 © کلیه حقوق اين پورتال به سازمان فرهنگی اجتماعی ورزشی شهرداری اصفهان تعلق دارد هر گونه کپی برداری بدون مجوز منع قانونی دارد.