پنجشنبه - ۲۵ مهر ۱۳۹۸
  اخبار برگزیده
آشنایی با معـــماری قاجار در موزه گرمابه علیقلی آقا
 

برگزاری دومین همایش "طراحـــی دارو" در خانه جوان
 


طوفان فکری در مادران با کارگاه "خلاقیت و ایده پردازی"
 

آموزش اقتصاد رسانه به روزنامه نگاران
 


مهمترین حق کودک برقراری رابطه با والدین است
 اُنس گرفتن نوجوانان با شعر و ادب در مدرسه ادبیات
 

گذر فرهنگی چهارباغ میزبان قدم های کودکان

گذر فرهنگی چهارباغ میزبان قدم های کودکان
چهار قدم کودکی به مناسبت روز جهانی کودک در گذرفرهنگی چهارباغ برگزار می شود.

روز جهانی کودک بهانه ای برای ورود به جهان کودکان است؛ برای ورود به این جهان باید آگاهی های خود را فراموش کنیم و با ناآگاهی های کودکانمان همراه شویم.
مدیر دفتر تخصصی کودک در این رابطه گفت: برنامه "چهار قدم کودکی" با محوریت  تغذیه سالم برای کودکان، دیواره نگاره، نمایش و شادی و بازی های رایانه ای به مناسبت روز جهانی کودکاز سوی خانه کودک وابسته به سازمان فرهنگی اجتماعی ورزشی شهرداری اصفهان سه شنبه 16 مهرماه از ساعت 15 تا 20 در گذرفرهنگی چهارباغ برگزار می شود.
زهرا کاظمی با بیان اینکه مشاوران تغذیه در این برنامه حضور دارند و والدین را توجیه می‌کنند، اظهار داشت: در بحث تغذیه همچنین غرفه هایی برای آشپزی کودکان در نظر گرفته شده تا کودکان در آن شرکت کنند و لذت ببرند.
وی ادامه داد: با کمک سرای فرش، فرش قرمزی برای کودکان در گذر فرهنگی چهارباغ پهن شده همچنین رنگ ریف دیوار نگاره 200 متری تهیه کرده تا کودکان روی آن آرزوهای خود را نقاشی کنند.
مدیر دفتر تخصصی کودک با بیان اینکه در این برنامه معایب و محاسن بازی های یارانه ای برای کودکان توضیح داده می شود، افزود: دو گیم نت بزرگ در اصفهان بازی های یارانه ای متناسب با سن کودکان را در نظر گرفته اند و آن ها می توانند با اجازه والدین از این بازی ها استفاده کنند.

0 دیدگاه:

captcha
انصراف از پاسخ دادن
عضویت در خبرنامه 
 

عضویت در خبرنامه 
 © کلیه حقوق اين پورتال به سازمان فرهنگی اجتماعی ورزشی شهرداری اصفهان تعلق دارد هر گونه کپی برداری بدون مجوز منع قانونی دارد.