چهارشنبه - ۲۴ مهر ۱۳۹۸
  اخبار برگزیده
آشنایی با معـــماری قاجار در موزه گرمابه علیقلی آقا
 

برگزاری دومین همایش "طراحـــی دارو" در خانه جوان
 


طوفان فکری در مادران با کارگاه "خلاقیت و ایده پردازی"
 

آموزش اقتصاد رسانه به روزنامه نگاران
 


مهمترین حق کودک برقراری رابطه با والدین است
 اُنس گرفتن نوجوانان با شعر و ادب در مدرسه ادبیات
 

برگزاری کارگاه انتقال تجربه با محوریت اصول پخش بین المللی " فیلم کوتاه"

برگزاری کارگاه انتقال تجربه با محوریت اصول پخش بین المللی " فیلم کوتاه"
کارگاه یک روزه انتقال تجربه با حضور "امید عبدالهی" کارگردان، تدوینگر و فیلمنامه نویس روز پنجشنبه 20 مهرماه درمحل کتابخانه مرکزی برگزار می شود.

به گزارش روابط عمومی سازمان فرهنگی تفریحی شهرداری اصفهان، کارگاه یک روزه انتقال تجربه با محوریت آشنایی با اصول پخش بین المللی " فیلم کوتاه" با حضور "امید عبدالهی" به بیان مطالبی در خصوص جشنواره های معتبر جهانی در حوزه فیلم کوتاه، معرفی و راههای حضور در این جشنواره ها و نیز بازارهای بین المللی برای بهینه کردن پخش و توزیع انبوه فیلم های کوتاه می پردازد.
امید عبدالهی (کارگردان، تدوینگر و فیلمنامه نویس) دانش آموخته کارشناسی رشته سینما (گرایش تدوین) است و با ساخت چند فیلم کوتاه داستانی و مستند توانسته در بیش از 50 جشنواره ملی و بین المللی حضور پیدا کرده و موفقیت هایی زیادی نیز به دست آورد که از جمله مهمترین آنها می توان به کسب مدال برنز از جشنواره بین المللی ابنزه اتریش برای فیلم «میان دو خواب»، جایزه هیات داوران جشنواره بین المللی اسماعیلیه مصر و تقدیر ویژه هیات داوران جشنواره بین المللی فیلم کوتاه کلرمون فران فرانسه برای فیلم کوتاه داستانی «کورسو» اشاره کرد.
کارگاه یک روزه انتقال تجربه از سوی دفتر تخصصی سینما سازمان فرهنگی تفریحی شهرداری اصفهان روز پنجشنبه 20 مهرماه از ساعت 9 تا 19 برگزار خواهد شد.
کارگاه یک روزه انتقال تجربه در محل کتابخانه مرکزی واقع در خیابان باغ گلدسته برگزار می شود که علاقه مندان برای کسب اطلاعات بیشتر می توانند با شماره 32243895 تماس حاصل کنند.

0 دیدگاه:

captcha
انصراف از پاسخ دادن
عضویت در خبرنامه 
 

عضویت در خبرنامه 
 © کلیه حقوق اين پورتال به سازمان فرهنگی اجتماعی ورزشی شهرداری اصفهان تعلق دارد هر گونه کپی برداری بدون مجوز منع قانونی دارد.