یکشنبه - ۳۱ شهریور ۱۳۹۸
  اخبار برگزیده
پیام مهر شهردار اصفهان به دانش آموزان
 

تابلوهای شهروندی رنگ مِهر به خود گرفت
 

آموزش بایدها و نبایدهای نجوم رصدی پیشرفته
 

قرار با ستاره‌ها در باغ غدیر
 

آموزش مفاهیم شهروندی به دانش آموزان در کتاب "کلاس شهر"
 

برپایی نمایشگاه "راه بی پایان" در  پارک کوهستانی صفه
 


رونمایی از کتاب دوم "سینماتوگراف" با حضور کیانوش عیاری
 

سوت پایان رقابت های والیبال دختران محلات شهر اصفهان
 

صفر تا صد فروش در نشست "مدیریت محصول"
 

اعلام برنامه کارگاه های آموزشی مرکز اصفهان شناسی و خانه ملل

اعلام برنامه کارگاه های آموزشی مرکز اصفهان شناسی و خانه ملل
مرکز اصفهان شناسی و خانه ملل ویژه فصل زمستان در کارگاه های آموزشی اصفهان شناسی با عناوین مختلف از علاقه مندان ثبت نام به عمل می آورد.

اهداف بلند آموزشی مرکز اصفهان شناسی و خانه ملل سازمان فرهنگی اجتماعی ورزشی شهرداری اصفهان در پی شناساندن بن مایه های هویتی، فرهنگی، تاریخی و... زیبا شهر اصفهان به فرهنگ دوستان هم وطن، این مرکز را بر آن داشت تا همچون برنامه های گذشته، در فصل زمستان نیز کارگاه هایی با عناوین جدید با حضور اساتید برگزار کند.
آشنایی با هنرهای سنتی اصفهان، آشنایی با عناصر معماری صفویه در اصفهان، عکاسی از بناهای تاریخی اصفهان، تاریخ اصفهان پیش ازاسلام، خوانش متون پهلوی و ساسانی و  کروکی بناهای تاریخی اصفهان از جمله عناوین این کارگاه های ترم زمستان است.
کارگاه آشنایی با هنرهای سنتی اصفهان 9 و 13 دی، آشنایی با عناصر معماری صفویه در اصفهان 16، 17، 23 و 24 دی برگزار می شود و عناوین دیگر کارگاه ها بهمن ماه و نیمه اول اسفندماه برگزار می شود.
علاقه مندان برای ثبت نام در کارگاه های آموزشی می توانند در ساعات اداری از 7:30 تا 14 به واحد آموزشی مرکز اصفهان شناسی و خانه ملل سازمان فرهنگی اجتماعی ورزشی شهرداری اصفهان واقع در خیابان استانداری، روبروی موزه هنرهای تزئینی و جنب کلانتری 11  مراجعه کرده و یا با شماره 32245184 تماس حاصل کنند.

0 دیدگاه:

captcha
انصراف از پاسخ دادن
عضویت در خبرنامه 
 

عضویت در خبرنامه 
 © کلیه حقوق اين پورتال به سازمان فرهنگی اجتماعی ورزشی شهرداری اصفهان تعلق دارد هر گونه کپی برداری بدون مجوز منع قانونی دارد.