چهارشنبه - ۲۶ تیر ۱۳۹۸
  اخبار برگزیدهجای خالی سلوچ در رُمان محبوب من
 

برگزاری جشنواره غیررقابتی "شهر یادت نره" در اصفهان
 

شناسایی یکصدهزار شهروند اصفهانی مبتلا به فشارخون بالا
 دعوت متن به همپوشانی ذهن در موزه هنرهای معاصر اصفهان
 

چهل چراغ جای خود را در میان مردم اصفهان پیدا کرده است

چهل چراغ جای خود را در میان مردم اصفهان پیدا کرده است
نایب رئیس شورای شهر اصفهان با حضور در برنامه چهل چراغ با ابراز خوشحالی از شرکت در این برنامه به استقبال فراوان مردم از این برنامه اشاره کرد.

نایب رئیس شورای شهر اصفهان در جریان بازدید از برنامه چهل چراغ با ابراز خوشحالی از شرکت در این برنامه به استقبال فراوان مردم از این برنامه اشاره کرد و افزود: استقبال همشهریان از این برنامه حکایت از محتوای خوب آن دارد واینکه این نشست‌ها جای خود را در بین مردم پیدا کرده است.
علیرضا نصراصفهانی با اشاره به حضور تمام گروه‌های سنی اعم از کودک و نوجوان و حتی کهنسال در این برنامه، اظهارداشت: تصور می‌کنم جای این دست برنامه‌ها در شهر اصفهان خالی است و باید در کنار تمام برنامه‌های خوبی که در بخش‌های مختلف و با موضوعات مختلف برگزار می‌شود، در جهت تقویت اینگونه از برنامه‌ها نیز اقدام شود.
نصراصفهانی با تاکید بر ارائه مسائل اخلاقی و تربیتی در اینگونه از برنامه‌ها، تصریح کرد: در حال حاضر با مشکلات اخلاقی و آسیب‌های اجتماعی فراوانی روبرو هستیم که ناشی از دورشدن از مباحث دینی و اخلاقی است.
وی به مباحث دینی اشاره کرد و بسیاری از موارد مطرح شده توسط روانشناسان را برداشتی از مسائل دینی و مذهبی دانست و تصریح کرد: امیدوارم این دست از برنامه‌ها محدود به ایام خاصی نباشد و در روزهای دیگر نیز ادامه پیدا کند، چرا که برگزاری نشست‌هایی همچون چهل چراغ  عامل مهمی درتحکیم خانواده‌ها، شکل‌گیری اخلاق و منش مناسب و ترویج نشاط و شادی، محبت و مهربانی در جامعه می‌شود.
وی به جذابیت شیوه ارائه مطالب در این نشست اشاره کرد و گفت: برنامه با ذکر خاطره، تئاتر، نظریات کارشناسان و اجرای قوی مجری برنامه و با تسلط کامل او بر موضوع اجرا می‌شود که برای بیننده بسیار جذاب است.
نایب رئیس شورای شهر با ابراز امیدواری از ادامه این برنامه در مناطق 15 گانه شهرداری اصفهان، افزود: افزایش این دست برنامه‌ها عاملی موثر در ارتباطات مردم بوده و در تعاملات اجتماعی آنان موثر است ضمن اینکه برای مدیران شهری و نحوه اداره شهر نیز مفید خواهد بود.

0 دیدگاه:

captcha
انصراف از پاسخ دادن
عضویت در خبرنامه 
 

عضویت در خبرنامه 
 © کلیه حقوق اين پورتال به سازمان فرهنگی اجتماعی ورزشی شهرداری اصفهان تعلق دارد هر گونه کپی برداری بدون مجوز منع قانونی دارد.