دوشنبه - ۲۵ شهریور ۱۳۹۸
  اخبار برگزیده
برپایی نمایشگاه "ماه مهر" ویژه بازگشایی مدارس
 

آموزش صد هزار شهروند اصفهانی در "توانِ هفت"
 

بازنویسی مدام نمایشنامه از شگردهای نوشته خوب است
 

نمایش و تحلیل روانشناختی "اولین انسان" در سینما گپ
 


اکران انیمیشن بچه رییس در بچه ها سینما
 

بهبود مهارت‌های ارتباطی در "چتری برای یک حس خوب"
 

آموزش تکنیک‌های "مهندسی خلاقیت" در خانه جوان
 

گفتن از ناگفته‌های عاشورا زیر خیمه نوجوانان
 

عکاسی معماری دمِ‌دستی نیست
 

برگزاری مسابقات استانی "چرتکه" در سالن کوثر

برگزاری مسابقات استانی "چرتکه" در سالن کوثر
مسابقات استانی چرتکه عصر امروز 30 خرداد ساعت 16 در سالن کوثر برگزار می شود.

چرتکه وسیله ای است که در کشور چین باستان از سال های دور مورد استفاده قرار می گرفته است. اما بعدها در سال ۱۹۳۰ این چرتکه به کشور ژاپن و کره معرفی گردید که ژاپنی ها با ابداع و اصلاح چرتکه چینی، چرتکه ای با سیستم ۴-۱ ابداع کردند که از ۴ مهره در پایین محور و ۱ مهره در بالای محور استفاده می شد که در موسسه کودکان هوشمند از این چرتکه استفاده می شود.
در همین راستا مسابقات استانی چرتکه از سوی سامانه رشد خوش نظر، خانه خلاقیت وابسته به سازمان فرهنگی اجتماعی ورزشی شهرداری اصفهان و نماینده موسسه کودکان هوشمند برگزار می شود.
هدف اصلی این مسابقات آموزش پرورش ذهن کودکان و رشد همزمان دو نیمکره مغز و در نهایت افزایش توانایی حل مسائل و مشکلات کودکان با اعتماد به نفس بالا خواهد بود.
چرتکه با استفاده از سه تکنیک شنیداری، دیداری و تصویرسازی منجر به توسعه همه جانبه مغز، ایجاد تمرکز و تحلیل، سرعت پاسخ به سئوالات، تحریک در برابر اعداد و ارقام، نتیجه گیری و پاسخ صحیح به سئوالات و در نهایت افزایش اعتماد به نفس در دانش آموزان می شود.
این برنامه عصر امروز 30 خردادماه ساعت 16 تا 20 در محل سالن کوثر واقع در سه راه حکیم نظامی برگزار می شود که علاقه مندان برای شرکت در مسابقه می توانند عدد 1 را به سامانه پیام کوتاه 3000484555 ارسال کنند.

0 دیدگاه:

captcha
انصراف از پاسخ دادن
عضویت در خبرنامه 
 

عضویت در خبرنامه 
 © کلیه حقوق اين پورتال به سازمان فرهنگی اجتماعی ورزشی شهرداری اصفهان تعلق دارد هر گونه کپی برداری بدون مجوز منع قانونی دارد.