سه شنبه - ۲۶ شهریور ۱۳۹۸
  اخبار برگزیده
یاددهی و یادگیری نجوم به روایت ابوریحان بیرونی
 

پسوریازیس بیماری نیست، با هم مهربان باشیم
 

"میرزا جواد"؛ اولین شهید عکاس در جریان مشروطه
 

اکران و تحلیل فیلم "آباجان" در زاویه دید
 

برپایی نمایشگاه "ماه مهر" ویژه بازگشایی مدارس
 

آموزش صد هزار شهروند اصفهانی در "توانِ هفت"
 

بازنویسی مدام نمایشنامه از شگردهای نوشته خوب است
 

نمایش و تحلیل روانشناختی "اولین انسان" در سینما گپ
 


اکران انیمیشن بچه رییس در بچه ها سینما
 

ديدار با عبدالحسین جعفری؛ پیشکسوت رسانه و مطبوعات

ديدار با عبدالحسین جعفری؛ پیشکسوت رسانه و مطبوعات
معاون شهردار و رئیس سازمان فرهنگی اجتماعی و ورزشی شهرداری اصفهان روز یکشنبه هشتم بهمن ماه با پیشکسوت رسانه و مطبوعات دیدار کرد.

محمد عیدی معاون شهردار و رئیس سازمان فرهنگی اجتماعی و ورزشی شهرداری اصفهان به همراه فریده روشن رئیس کمیسیون فرهنگی شورای اسلامی شهر اصفهان و مرتضی رشیدی معاون اجتماعی و مشارکت های مردمی این سازمان به دیدارعبدالحسین جعفری پیشکسوت رسانه و مطبوعات رفتند.

رئیس سازمان فرهنگی اجتماعی و ورزشی شهرداری اصفهان در خصوص دیدار با این پیشکسوت مطبوعاتی اظهار داشت: استاد جعفری بیش از پنج دهه است که قلم به دست دارد و آیینه تمام نمای اصفهان هستند که در منش اخلاقی الگوی بسیار خوبی برای روزنامه‌نگاران و سایر افراد به حساب می آیند.
عبدالحسین جعفری که همیشه رسالت اصلی خود را بیان مشکلات جامعه و پیدا کردن راه حلی برای آن می داند، در این دیدار نیز به بیان برخی از مشکلات جامعه روزنامه‌نگاران و مطبوعاتی ها پرداخت.
معاون شهردار و رئیس سازمان فرهنگی اجتماعی و ورزشی شهرداری اصفهان با حضور در برنامه "در منزلگاه ستارگان" با شعار "بزرگان شهرمان را بشناسیم"، هر هفته به دیدار یکی از مفاخر دیار نصف جهان می رود.
گفتنی است؛ عبدالحسین جعفری در شهریور ۱۳۲۳ در محله جوزدان اصفهان متولد شد. وی از پیشکسوتان عرصه روزنامه نگاری اصفهان (با بیش از نیم قرن فعالیت خبری) است و در عین حال هنوز هم برای آموختن بیشتر و بهتر تلاش می کند.استاد جعفری فعالیتش را در روزنامه اطلاعات آغاز کرد و مصاحبه با شخصیت های بزرگ علمی و سیاسی جهان مثل گاندی نخست وزیر وقت هندوستان، رئیس دانشگاه پروانس فرانسه، سردبیر مجله اشترن آلمان، ایوانف معاون سردبیر روزنامه ایزوستیادر شوروی، ویلیام وایلر کارگردان برجسته سینما، حسین مکی (مورخ و سیاستمدار)، جمشید مشایخی، علی نصیریان، استاد تاج اصفهانی، استاد فرشچیان، استاد ابوعطا، استاد رشتیان، استاد ارحام صدر، استاد صنیع زاده، استاد عیسی بهادری، استاد پورصفا، استاد حاج مصور الماکی، استاد حسین یاوری، استاد طلایی، استاد خطایی، استاد کسایی و … را در پرونده کاری خود دارد.

0 دیدگاه:

captcha
انصراف از پاسخ دادن
عضویت در خبرنامه 
 

عضویت در خبرنامه 
 © کلیه حقوق اين پورتال به سازمان فرهنگی اجتماعی ورزشی شهرداری اصفهان تعلق دارد هر گونه کپی برداری بدون مجوز منع قانونی دارد.