دوشنبه - ۲۵ شهریور ۱۳۹۸
  اخبار برگزیده
بازنویسی مدام نمایشنامه از شگردهای نوشته خوب است
 

نمایش و تحلیل روانشناختی "اولین انسان" در سینما گپ
 


اکران انیمیشن بچه رییس در بچه ها سینما
 

بهبود مهارت‌های ارتباطی در "چتری برای یک حس خوب"
 

آموزش تکنیک‌های "مهندسی خلاقیت" در خانه جوان
 

گفتن از ناگفته‌های عاشورا زیر خیمه نوجوانان
 

عکاسی معماری دمِ‌دستی نیست
 

رسانه؛ اطلاع‌رسان یا جریان‌ساز؟
 

کار داوطلبانه، تمرین پویایی در جامعه است
 

پلان پایانی "شهر فعال شهروند شاد" در میدان امام اصفهان

پلان پایانی "شهر فعال شهروند شاد" در میدان امام اصفهان
ویژه برنامه های تفریحی ویژه تابستان با شعار "شهر فعال، شهروند شاد" و با هدف ایجاد نشاط در محلات اصفهان برگزار شد.

 
تعطیلات تابستانی از دوران شیرین فرزندان و خانواده ها است که بدون دغدغه درس و مدرسه می توانند با دلی راحت، تفریح و بازی کنند اما از آنجا که اکثر خانه های امروزی آپارتمانی و کوچک است و نهایت فرزندان یک خانواده یک یا دو بچه است، بچه ها از اوقات فراغت خود در خانه لذت چندانی نمی برند.
سازمان فرهنگی اجتماعی ورزشی شهرداری اصفهان در همین راستا ویژه برنامه های تفریحی ویژه تابستان را  با شعار "شهر فعال، شهروند شاد" و با هدف ایجاد نشاط در محلات اصفهان برگزار کرد که اختتامیه این بازی‌های متعدد و شاد در محلات و مناطق مختلف شهرداری اصفهان با نام "تابستانه"  در میدان امام اصفهان روز جمعه یکم شهریور برگزار شد.
حبیب اله ناظریان، معاون ورزشی و تفریحی سازمان فرهنگی اجتماعی و ورزشی شهرداری اصفهان درباره این برنامه تفریحی اظهار کرد: این برنامه از ساعت 18 تا 23 با ارائه  400 بازی فکری، جنبشی، حرکتی، آبی، توپی شامل چوگان، رباتیک، اسکیت، طناب کشی، ابروالیبال، فوتبال حبابی، ماهیگیری، فوتبال دستی، ابربازی‌های چوبی، آب بازی، نقاشی با ماسه، دومینو و ... برای رده سنی 2 تا 90 سال اجرا شد.
وی ادامه داد: شهری که فعالیت فکری و حرکتی دارد موفق است در واقع وقتی کودکان شهر به واسطه بازی و سرگرمی شاد هستند پدران و مادران آن‌ها هم شاد می‌شوند، روی زندگی آن‌ها تاثیر می‌گذارد و فساد و مشکلات از آن‌ها دور می‌شود.
وی با بیان اینکه 500 نفر در برنامه شهر فعال شهروند شاد میدان امام به مردم کمک می‌کردند تا بازی کنند، بیان کرد: این برنامه با همکاری همه معاونت های سازمان فرهنگی اجتماعی و ورزشی شهرداری اصفهان برگزار شد و اجرا کننده آن معاونت ورزشی و تفریحی سازمان فرهنگی اجتماعی و ورزشی شهرداری اصفهان بود.
وی با بیان اینکه روز جمعه میدام امام از جمعیت پر و استقبال مردم بی نظیر بود، افزود: همه مردم از اجرای این برنامه راضی بودند و در خواست می‌کردند با توجه به تمرکز جمعیت در مرکز شهر اینگونه برنامه ها بیشتر برگزار شود.
ناظریان خاطرنشان کرد: برنامه تابستانه با شعار "شهر فعال شهروند شاد" از ابتدای تعطیلات تابستان در همه مناطق با 105 تا 150 بازی برگزار شده، که برنامه میدان امام با ارائه بیش از 400 عنوان بازی،  بزرگترین برنامه این بسته سرگرمی بود.
 

0 دیدگاه:

captcha
انصراف از پاسخ دادن
عضویت در خبرنامه 
 

عضویت در خبرنامه 
 © کلیه حقوق اين پورتال به سازمان فرهنگی اجتماعی ورزشی شهرداری اصفهان تعلق دارد هر گونه کپی برداری بدون مجوز منع قانونی دارد.