پنجشنبه - ۲۵ مهر ۱۳۹۸
  اخبار برگزیده
آشنایی با معـــماری قاجار در موزه گرمابه علیقلی آقا
 

برگزاری دومین همایش "طراحـــی دارو" در خانه جوان
 


طوفان فکری در مادران با کارگاه "خلاقیت و ایده پردازی"
 

آموزش اقتصاد رسانه به روزنامه نگاران
 


مهمترین حق کودک برقراری رابطه با والدین است
 اُنس گرفتن نوجوانان با شعر و ادب در مدرسه ادبیات
 

پلان آخر نخستین نمایشگاه صنعتی سینمای اصفهان

پلان آخر نخستین نمایشگاه صنعتی سینمای اصفهان
آیین اختتامیه نخستین نمایشگاه صنعت سینمای اصفهان با عنوان پلان آخر در سالن همایش‌های مجموعه سیتی سنتر اصفهان برگزار شد.

آیین اختتامیه نخستین نمایشگاه صنعت سینمای اصفهان در سالن اجتماعات سیتی سنتر اصفهان با حضور هنرمندان عرصه سینما، غرفه داران نمایشگاه صنعت سینما، مسئولان و منتخبین کارگاه ها و آزمون های این رویداد برگزار شد.
در این آیین کورش خسروی عضو شورای اسلامی شهر اصفهان و از اعضای شورای سیاست گذاری نمایشگاه صنعت سینمای اصفهان، گفت: ما تلاش می کنیم که صنعت سینما را در کشور و با محوریت سینما توسعه دهیم، هدف این نمایشگاه این بود که اصفهان را به یکی از قطب‌های صنعت سینما بدل کنیم و چشم انداز آن است که به روزی برسیم که شهرداری اصفهان تنها بستر نمایشگاه را فراهم کند و بخش خصوصی برگزار کننده این نمایشگاه باشد.
وی افزود: جای برخی موارد در این نمایشگاه خالی بود از جمله تور صنعت و نمایشگاه لوکیشن های این شهر؛ ضمن اینکه روابط عمومی تمام سازمان های دیگر باید در این نمایشگاه شرکت می کردند و جای آن ها خالی بود.
عبدالحسین ساسان دکترای اقتصاد عمومی گفت: از هنگامی که بشر برای نخستین بار به این سیاره پاگذاشت تحول شروع شد و روزی نبوده است که بشر در تمام طول تاریخ از تحول و پیشرفت فارغ شده باشد و به همین دلیل با چالش های نو مواجه شده و بر این اساس کشورهایی که ضرورت تحول را ندانند رانده می شوند و عقب می مانند.
وی اظهار داشت: ما اکنون به عصری وارد شده ایم که بعید می دانم بتوانیم بدون صنعت غنی سازی اوقات فراغت ارزش هایمان را حفظ کنیم. اگر نتوانیم تولید کنیم اوقات فراغت با فیلم های خارجی پر می شوند همه موسیقی ها سالم است اگر نتوانید موسیقی تولید کنید بچه هایتان موسیقی هایی که شما دوست ندارید گوش می کنند.
در این نشست همچنین از مسعود صرامی مدیر و موسس مجموعه سیتی سنتر اصفهان قدردانی شد. وی گفت: سعی کنیم رفتارمان را نسبت به هنر و جامعه هنری عوض کنیم و برای هنر ارزش بیشتری قائل باشیم. زبان مشترک ما تغییر کرده، باید از سینما به عنوان زبان مشترک استفاده کنیم.
وی افزود: خوشحالم که بهترین سالن های کشور را در سیتی سنتر داریم و هدف ما احترام قائل شدن برای مردم است.
در آیین اختتامیه نمایشگاه صنعت سینمای اصفهان سعید افسر، زهرا عباسی و سروش درویشی به عنوان برگزیدگان پیچینگ در این نمایشگاه معرفی شدند.
مهدی احمدی فر رئیس حوزه هنری استان اصفهان سخنران بعدی این برنامه بود که با بیان اینکه خوشحالیم که در انجام یک رویداد علمی قرار داریم، اظهار کرد: اینکه موضوعات فیلم نامه ها در مورد اصفهان بود بسیار مهم است. یکی از ماموریت های حوزه هنری اصفهان کمک به هنرمندان و تولید آثار فاخر است و استان اصفهان دارای لوکیشن های چهار فصلی برای فلیمسازی است؛ ضمن اینکه استعداد و ذوق هنری که در اصفهان وجود دارد برای همه شناخته شده است.
در ادامه آیین اختتامیه نخستین نمایشگاه صنعت سینمای اصفهان از برگزیدگان تست بازیگری تقدیر شد. نوشزاد کیانی‌پور، محدثه هشیار، زیبا عنایتی، مونس پورفاتحیان، المیرا هادیزاده، ایلیا نیاز، فاطمه پیرمرادیان، زهرا موسوی و احمدرضا صادقی برگزیدگان تست بازیگری در این نمایشگاه بودند که در کلاس بازیگری قطب الدین صادقی به صورت رایگان حضور خواهند داشت و یک ترم از کلاسهای بازیگری آموزشگاه‌های همکار با تالار هنر امکان استفاده رایگان خواهند داشت. ضمن اینکه جایزه ویژه تست بازیگری به محمد نظری (بیمار سندرم دان) اختصاص یافت.

0 دیدگاه:

captcha
انصراف از پاسخ دادن
عضویت در خبرنامه 
 

عضویت در خبرنامه 
 © کلیه حقوق اين پورتال به سازمان فرهنگی اجتماعی ورزشی شهرداری اصفهان تعلق دارد هر گونه کپی برداری بدون مجوز منع قانونی دارد.