دوشنبه - ۲۵ شهریور ۱۳۹۸
  اخبار برگزیده
بازنویسی مدام نمایشنامه از شگردهای نوشته خوب است
 

نمایش و تحلیل روانشناختی "اولین انسان" در سینما گپ
 


اکران انیمیشن بچه رییس در بچه ها سینما
 

بهبود مهارت‌های ارتباطی در "چتری برای یک حس خوب"
 

آموزش تکنیک‌های "مهندسی خلاقیت" در خانه جوان
 

گفتن از ناگفته‌های عاشورا زیر خیمه نوجوانان
 

عکاسی معماری دمِ‌دستی نیست
 

رسانه؛ اطلاع‌رسان یا جریان‌ساز؟
 

کار داوطلبانه، تمرین پویایی در جامعه است
 

اجرای جشنواره «وقتِ خوبِ ازدواج» در ضلع جنوبی پل خواجو

اجرای جشنواره «وقتِ خوبِ ازدواج» در ضلع جنوبی پل خواجو
جشنواره شاد و آموزشی «وقتِ خوبِ ازدواج» به همت مرکز تخصصی خانواده  در حال برگزاری است.

جشنواره شاد و آموزشی «وقتِ خوبِ ازدواج» به همت مرکز تخصصی خانواده معاونت اجتماعی و مشارکتهای مردمی سازمان فرهنگی، اجتماعی و ورزشی شهرداری اصفهان و ادارت فرهنگی اجتماعی مناطق 15 گانه شهرداری برنامه ریزی شده که تا نهم شهریورماه در سطح شهر اصفهان برگزار می شود.
پارک ملت ملک شهر و پارک شهیدرجایی در ششم شهریور، مجتمع پارک، امامزاده خیادان، پل خواجو و سالن اجتماعات باغ غدیر در هفتم شهریور، پارک شهید نریمانی دهنو و پارک لاله در هشتم شهریور، پارک قلمستان و ضلع جنوبی پل خواجو در نهم شهریورماه از جمله مکان های برگزاری این جشنواره بوده که در زمان های تعیین شده میزبان عموم شهروندان هستند.
جشنواره "وقتِ خوبِ ازدواج" با محوریت تحلیل اشتباهات خطرناک در ازدواج که در فرآیند آشنایی تا ازدواج بسیار رایج و شایع است با ارائه سه بخش مجزا تلاش می کند تا مفهوم اشتباهات رایج در ازدواج را به نحوی کارشناسانه بررسی کرده و برای مخاطبانی که در سن ازدواج قرار دارند و خانواده هایشان روایت کند.
برگزاری سیر نمایشگاهی "اشتباهات خطرناک"، نمایش های طنز خیابانی و ارائه نظرات کارشناسی از مجموعه تصاویر آموزشی مرحوم دکتر کردی از جمله بخش های این جشنواره است.
گفتنی است؛ این جشنواره تا نهم شهریور همه روزه از ساعت 18 تا 20 در معابر پر تردد شهری و پارک ها اجرا می شود که شهروندان می توانند برای اطلاع از جزئیات اجراهای مختلف در محلات و مکان های عمومی، با شماره تلفن 32221997 تماس گرفته و یا به سایت سازمان به نشانی esfahanfarhang.ir مراجعه کنند.
 

0 دیدگاه:

captcha
انصراف از پاسخ دادن
عضویت در خبرنامه 
 

عضویت در خبرنامه 
 © کلیه حقوق اين پورتال به سازمان فرهنگی اجتماعی ورزشی شهرداری اصفهان تعلق دارد هر گونه کپی برداری بدون مجوز منع قانونی دارد.