چهارشنبه - ۲۴ مهر ۱۳۹۸
  اخبار برگزیده

طوفان فکری در مادران با کارگاه "خلاقیت و ایده پردازی"
 

آموزش اقتصاد رسانه به روزنامه نگاران
 


مهمترین حق کودک برقراری رابطه با والدین است
 اُنس گرفتن نوجوانان با شعر و ادب در مدرسه ادبیات
 

تقویت هویت ملی با بزرگداشت مفاخر ایرانی
 

افزایش نشاط و مشارکت اجتماعی سالمندان در هشت بهشت
 

هنر معلولان سرشار از احساس است

هنر معلولان سرشار از احساس است
مدیر عمارت هنرمند گفت: عمارت هنرمند پاتوق همه هنرمندان از جمله هنرمندان معلول است.

در حاشیه ویژه برنامه "فراتر از هنر" که در عمارت هنرمند برگزار شد، فرید صلواتی مدیر عمارت هنرمند گفت: معلولیت محدودیت نیست و چیزی که امروز در عمارت هنرمند شاهد بودیم معلولان حسی در وجود خود دارند که قابل وصف نیست و آن حسی است که حال آدم را بهتر می کند و همین کافی است.
وی افزود: باید به این معلولان که حس و حال خوب را با هنر خود به جامعه انتقال می دهند، ارزش گذاشت، آنها با هنرنمایی خود نشان می دهند که معلولیت محدودیت نیست و مگر نه این است که بتهوون ناشنوا بود اما آنقدر سمفونی های ارزشمند از خود به جای گذاشته است که کسی ناشنوایی او را به خاطر نمی آورد. بنابراین اگر خدا در این افراد معلولیتی ایجاد کرده هزاران موهبت دیگر را به ودیعه نهاده است.
وی با بیان اینکه معلولیت اتفاقی است که ممکن است برای همه ما اتفاق بیفتد، گفت: برنامه فراتر از هنر که با حضور هنرمندان معلول و پراحساس عرصه موسیقی برگزار شد بسیار فراتر از هنر است چرا که آنچه ارایه کرده اند سرشار از احساس است، آن انرژی که از این افراد منتشر می شود زیبا است و حالمان خوب می شود.
صلواتی ادامه داد: معلولان فقط می خواهند که ما آنها را درک کنیم، آنها می گویند "من را ببین، به حرف من گوش بده".
گفتنی است؛ برنامه "فراتر از هنر" با محوریت عصرگاهی با نای و نوای هنرمندان معلول، چهارشنبه 22 خردادماه ساعت 17:30 در عمارت هنرمند برگزار شد.
 
 

0 دیدگاه:

captcha
انصراف از پاسخ دادن
عضویت در خبرنامه 
 

عضویت در خبرنامه 
 © کلیه حقوق اين پورتال به سازمان فرهنگی اجتماعی ورزشی شهرداری اصفهان تعلق دارد هر گونه کپی برداری بدون مجوز منع قانونی دارد.