چهارشنبه - ۲۴ مهر ۱۳۹۸
  اخبار برگزیده
آشنایی با معـــماری قاجار در موزه گرمابه علیقلی آقا
 

برگزاری دومین همایش "طراحـــی دارو" در خانه جوان
 


طوفان فکری در مادران با کارگاه "خلاقیت و ایده پردازی"
 

آموزش اقتصاد رسانه به روزنامه نگاران
 


مهمترین حق کودک برقراری رابطه با والدین است
 اُنس گرفتن نوجوانان با شعر و ادب در مدرسه ادبیات
 

نقد و بررسی مستندهای "ترور سرچشمه" و "ادوارد" در سالن سعدی

نقد و بررسی مستندهای "ترور سرچشمه" و "ادوارد" در سالن سعدی
"ترور سرچشمه" و "ادوارد" روز های سه شنبه و چهارشنبه 21 و 22 فروردین ماه در سال سعدی نقد و بررسی می شوند.

هفته فیلم انقلاب اسلامی همزمان با سالروز شهادت سید شهیدان اهل قلم سید مرتضی آوینی و نامگذاری این روز به نام روز "هنر انقلاب اسلامی" از سوی خانه انقلاب اسلامی و ولایت، دفتر تخصصی سینما وابسته به سازمان فرهنگی اجتماعی و ورزشی شهرداری اصفهان و حوزه هنری استان اصفهان در حال برگزاری است.
دومین روز از این برنامه با اکران "بزم رزم" مستندی جذاب؛ نوستالژیک و تحسین شده ساخته سید وحید حسینی برگزار می شود.
این برنامه همزمان با روز هنر انقلاب اسلامی روز دوشنبه 20 فروردین ساعت 17 اکران شده و با حضور کارگردان اثر و محمدعلی ایزدخواستی پژوهشگر مورد بررسی قرار می گیرد.
مستند "ترور سرچشمه" روز سه شنبه 21 فروردین و مستند "ادوارد" روز چهارشنبه 22 فروردین نیز در ویژه برنامه هفته فیلم انقلاب اسلامی ساعت 17 در محل سالن سعدی واقع در خیابان استانداری، خیابان سعدی اکران شده و با حضور کارشناسان مورد نقد و بررسی قرار خواهد گرفت.
"ترور سرچشمه" مستند تازه‌ای از محمدحسین مهدویان است که واقعه تاریخی انفجار حزب جمهوری در روز هفتم تیر ۱۳۶۰ را بازگو می کند.
مستند "ادوارد" ساخته محمدباقر شاهین نیز زندگی شخصیتی به نام ادوارد که 38 سال از زندگی‌اش را در غربت و اسارت گذرانده بیان می کند.
ادوارد 9 سال اسیر جنگی بوده و بعد از پیوستن به سازمان مجاهدین خلق 12 سال را در اشرف می‌گذراند، وی  پس از خروج از سازمان به آلمان کوچ می‌کند و بخش دیگری از زندگی را در غربت شروع می‌کند.
 گفتنی است؛ مستند "رزم آرا یک دوسیه مسکوت" ساخته احسان عمادی روز یکشنبه 19 فروردین ماه با حضور علی اکبر جعفری اکران و بررسی شد.

0 دیدگاه:

captcha
انصراف از پاسخ دادن
عضویت در خبرنامه 
 

عضویت در خبرنامه 
 © کلیه حقوق اين پورتال به سازمان فرهنگی اجتماعی ورزشی شهرداری اصفهان تعلق دارد هر گونه کپی برداری بدون مجوز منع قانونی دارد.