یکشنبه - ۳ شهریور ۱۳۹۸
  اخبار برگزیده


آموزش اتحاد به کودکان در تئاتر "پیک نیک در میدان جنگ"
 پلان پایانی "شهر فعال شهروند شاد" در میدان امام اصفهان
 

زنان عامل اصلی انتقال فرهنگ مصرف بهینه آب هستند
 


بی اهمیتی به پیرامون عامل تهدید شهرهای بزرگ
 

حراج ۱۲۵ بوم نقاشی هنرمندان اصفهانی به نفع کودکان کار
 

هشت دوره حضور پهلوانان رشته زورخانه ای در جام مولای عرشیان

هشت دوره حضور پهلوانان رشته زورخانه ای در جام مولای عرشیان
رقابت های رشته پهلوانی و زورخانه ای با حضور بیش از 250 ورزشکار در زورخانه علی قلی آقا برگزار و نفرات برتر مشخص شدند.

مسابقات پهلوانی و زورخانه ای از سوی معاونت ورزشی تفریحی سازمان فرهنگی اجتماعی و ورزشی شهرداری اصفهان و با همکاری هیأت پهلوانی و زورخانه ای استان اصفهان در زورخانه علی قلی آقا برگزار شد.
این مسابقات طی چهار شب با حضور بیش از 250 ورزشکار در رده های سنی نونهالان، نوجوانان، جوانان و بزرگسالان برگزار و نفرات برتر مشخص شدند.
دبیر هیأت پهلوانی و زورخانه ای استان اصفهان در خصوص برگزاری این مسابقات اظهار داشت: هرسال با همت و همکاری معاونت ورزشی تفریحی سازمان فرهنگی اجتماعی و ورزشی شهرداری اصفهان مسابقات پهلوانی و زورخانه ای را برگزار می کنیم که امسال هشتمین دوره آن را به پایان رساندیم.
مسعود ملکی ادامه داد: بهار ورزش زورخانه ای، ماه مبارک رمضان است و حتی افرادی که اهل این ورزش نیستند هم برای تماشای این رشته به زورخانه می آیند که استقبال بسیار خوبی را شاهد بودیم.
وی گفت: ما هرسال چهره های جدید را در مسابقات جام مولای عرشیان مشاهده می کنیم که این امر می تواند رسالت معاونت ورزشی تفریحی شهرداری را نشان بدهد.
وی تصریح کرد: ما در طول سال به امر استعدادیابی می پردازیم، اما جام مولای عرشیان جزو مسابقات ثابت ما است که هرسال برگزار می شود و در آن استعدادیابی را انجام می دهیم.
ملکی افزود: خداراشکر با تعامل بسیار خوبی که با شهرداری و دیگر ارگان ها داریم توانستیم وضعیت خوبی را برای هیأت پهلوانی و زورخانه ای استان اصفهان تشکیل بدهیم. ما با این شرایط توانسته ایم چند سال پیاپی برترین هیأت کشور باشیم.
 

0 دیدگاه:

captcha
انصراف از پاسخ دادن
عضویت در خبرنامه 
 

عضویت در خبرنامه 
 © کلیه حقوق اين پورتال به سازمان فرهنگی اجتماعی ورزشی شهرداری اصفهان تعلق دارد هر گونه کپی برداری بدون مجوز منع قانونی دارد.