پنجشنبه - ۲۵ مهر ۱۳۹۸
  اخبار برگزیده
آشنایی با معـــماری قاجار در موزه گرمابه علیقلی آقا
 

برگزاری دومین همایش "طراحـــی دارو" در خانه جوان
 


طوفان فکری در مادران با کارگاه "خلاقیت و ایده پردازی"
 

آموزش اقتصاد رسانه به روزنامه نگاران
 


مهمترین حق کودک برقراری رابطه با والدین است
 اُنس گرفتن نوجوانان با شعر و ادب در مدرسه ادبیات
 

نمایش و تحلیل روانشناختی "اولین انسان" در سینما گپ

نمایش و تحلیل روانشناختی "اولین انسان" در سینما گپ

در ۱۹ اُمین قسمت سینما گپ، فیلم "اولین انسان" روز یکشنبه ۲۴ شهریورماه از ساعت 19:30 در سینما سوره اکران می شود.


زندگی های ما به طور آشکار و نهان تحت تاثیر فیلم هایی است که به ندرت زحمت اندیشیدن دقیق درباره آنها را به خود می دهیم و معمولا توجیه ما این بوده که دلیل چندانی برای تلاش در جهت توضیح آنچه که از ابتدا آن را به عنوان سرگرمی پذیرفته ایم وجود ندارد.
اگر فیلم ها خبر از بخش های مختلف زندگی ما می دهند، پس باید بتوان به روش های مختلفی از آنها لذت برد. یکی از این روش ها لذت چالش برانگیز تلاش برای اندیشیدن، توضیح دادن و فکر کردن درباره تجربه ای است که با تماشا و نقد فیلم ها به دست می آید.
سلسله نشست‌های نمایش و تحلیل روان‌شناختی آثار سینمای جهان با نام "سینما گپ" در همین راستا از سوی معاونت اجتماعی سازمان فرهنگی اجتماعی ورزشی شهرداری اصفهان و دفتر تخصصی سینما در حال برگزاری است.
مصطفی حیدری، مدیر دفتر تخصصی سینما اظهار کرد: ۱۹ اُمین قسمت سینما گپ در فصل تابستان روز یکشنبه ۲۴ شهریورماه از ساعت 19:30 در سینما سوره برگزار می شود.
وی با بیان اینکه سینما گپ تابستان 20 قسمتی است، ادامه داد: فیلم های سینما گپ خانوادگی است که درباره آن تحلیل های روانشناسی انجام می شود.
وی با اشاره به اینکه فیلم "اولین انسان" محصول ۲۰۱۸ آمریکا در این برنامه اکران می شود، افزود: این برنامه با نمایش فیلم "اولین انسان" آغاز و با تحلیل حمیدرضا محمودی نژاد مشاور فردی و طرحواره درمانگر ادامه پیدا می‌کند.
حیدری با بیان اینکه این فیلم روایتی درگیرکننده از چالش های موفقیت است، خاطرنشان کرد: کارگردان این اثر برگزیده اسکار بوده و این فیلم تلاش می کند به افراد بگوید چگونه موفق شوند.

0 دیدگاه:

captcha
انصراف از پاسخ دادن
عضویت در خبرنامه 
 

عضویت در خبرنامه 
 © کلیه حقوق اين پورتال به سازمان فرهنگی اجتماعی ورزشی شهرداری اصفهان تعلق دارد هر گونه کپی برداری بدون مجوز منع قانونی دارد.