دوشنبه - ۲۵ شهریور ۱۳۹۸
  اخبار برگزیده
برپایی نمایشگاه "ماه مهر" ویژه بازگشایی مدارس
 

آموزش صد هزار شهروند اصفهانی در "توانِ هفت"
 

بازنویسی مدام نمایشنامه از شگردهای نوشته خوب است
 

نمایش و تحلیل روانشناختی "اولین انسان" در سینما گپ
 


اکران انیمیشن بچه رییس در بچه ها سینما
 

بهبود مهارت‌های ارتباطی در "چتری برای یک حس خوب"
 

آموزش تکنیک‌های "مهندسی خلاقیت" در خانه جوان
 

گفتن از ناگفته‌های عاشورا زیر خیمه نوجوانان
 

عکاسی معماری دمِ‌دستی نیست
 

نمایش افطاری های ساده و سالم در "مهمانی با صفا"

نمایش افطاری های ساده و سالم در "مهمانی با صفا"
"مهمانی باصفا" با محوریت نمایش افطاری های ساده و سالم و دور هم جمع شدن خانواده ها در شبهای رمضان میزبان شهروندان است.

نفیسه گلشیرازی پیرامون برنامه مهمانی باصفا اظهار کرد: این ویژه برنامه با 23 اجرا در مناطق 15 گانه شهرداری اصفهان از 26 تا 31 اردیبهشت با همکاری اداره امور تفریحی سازمان فرهنگی اجتماعی ورزشی استان اصفهان و مناطق 15 گانه شهرداری برگزار می‌شود.
رییس اداره امور تفریحی سازمان فرهنگی اجتماعی ورزشی شهرداری اصفهان ادامه داد: مهمانی باصفا در بعضی مناطق به صورت جشن و استیج و در دیگر مناطق به صورت بازی از ساعت 21 تا 23 برنامه ریزی و در حال اجرا است.
وی با بیان اینکه این برنامه خانوادگی است، بیان کرد: بخشی از مناطق با بازی شامل ابربازی‌های فکری، حرکتی، دقت، تمرکز و هماهنگی از مردم میزبانی می‌کنند.
وی با بیان اینکه تمام برنامه ها با محوریت رمضان برگزار می‌شود، ادامه داد: از هنرمندان برای برنامه‌هایی که جشن و استیج دارند دعوت شده است و هر شب 4 تا 6 برنامه در مناطق مختلف اجرا می‌شود.
رییس اداره امور تفریحی سازمان فرهنگی اجتماعی ورزشی شهرداری اصفهان گفت: مهمانی باصفا در هفته ای که مصادف با میلاد امام حسن مجتبی(ع) است، برای دومین سال متوالی توسط سازمان فرهنگی اجتماعی ورزشی شهرداری اصفهان برگزار می‌شود که سال گذشته با همین عنوان با 7 برنامه و امسال با 23 اجرا میزبان شهروندان در شبهای رمضان است.
گلشیرازی ادامه داد: همزمان با این برنامه مراسم جزء خوانی قرآن در باغ ها و مراکز تفریحی سازمان فرهنگی اجتماعی ورزشی شهرداری اصفهان برگزار می‌شود.
وی با بیان اینکه  مهمانی باصفا از خانواده ها با سفره های افطارشان میزبانی می‌کند، بیان کرد: هر خانواده ای که تعداد اعضای خانواده بیشتری همراه با سفره افطاری ساده و سالم داشته باشد امتیاز بیشتری کسب می‌کند و برنده می‌شود.

0 دیدگاه:

captcha
انصراف از پاسخ دادن
عضویت در خبرنامه 
 

عضویت در خبرنامه 
 © کلیه حقوق اين پورتال به سازمان فرهنگی اجتماعی ورزشی شهرداری اصفهان تعلق دارد هر گونه کپی برداری بدون مجوز منع قانونی دارد.