چهارشنبه - ۲۴ مهر ۱۳۹۸
  اخبار برگزیده
آشنایی با معـــماری قاجار در موزه گرمابه علیقلی آقا
 

برگزاری دومین همایش "طراحـــی دارو" در خانه جوان
 


طوفان فکری در مادران با کارگاه "خلاقیت و ایده پردازی"
 

آموزش اقتصاد رسانه به روزنامه نگاران
 


مهمترین حق کودک برقراری رابطه با والدین است
 اُنس گرفتن نوجوانان با شعر و ادب در مدرسه ادبیات
 

رئیس حوزه هنری استان اصفهان :

نمایشگاه صنعت سینما نقطه عطفی در سینمای اصفهان است

نمایشگاه صنعت سینما نقطه عطفی در سینمای اصفهان است
مهدی احمدی فر گفت: نمایشگاه صنعت سینمای اصفهان که امسال برای اولین بار برگزار می‌شود، این توانایی را دارد که نقطه عطفی در زمینه سینما و اهالی سینما در اصفهان باشد.

رئیس حوزه هنری استان اصفهان با بیان اینکه سرمایه گذاری در رشته های هنری اصفهان پویایی می‌شود، گفت: لیاقت اصفهان این است که هنرمندان حوزه سینما و انیمیشن مورد توجه و حمایت جدی قرار گیرند و رویداد نمایشگاه صنعت سینمای اصفهان قطعا آغاز پرشوری بر این باور است.
وی تصریح کرد: در بحث آمایش سرزمینِ این استان هنرخیز و به تعبیر بهتر مهد هنر، در بخش های اقتصادی و اجتماعی متاسفانه توجه و نگاه اصلی به توسعه در زمینه هایی معطوف شده که نیاز به سرمایه گذاری های سنگین و طولانی مدت دارد و فراهم کردن بعضی بسترها یا ممکن نیست و یا معقول نیست.
رئیس حوزه هنری استان اصفهان ادامه داد: توجه و سرمایه گذاری در زمینه ها و رشته های هنری باتوجه به زیرساخت های فراوان و استعدادهای پرتعداد استان اصفهان نه تنها بودجه های کلان طلب نمی‌کند بلکه در بازه زمانی کوتاه تری سبب نتیجه بخشی و پویایی می‌شود.
وی با بیان اینکه حوزه هنری اصفهان در اولین نمایشگاه صنعت سینمای اصفهان با غرفۀ اختصاصی خود حضور دارد و در بخش پیچینگ و داوری‌های نمایشگاه همکاری خواهد داشت، تاکید کرد: استحقاق و لیاقت اصفهان به طور قطع و یقین این است که هنرمندان حوزه سینما و انیمیشن مورد توجه و حمایت جدی قرار گیرند و رویداد icinex قطعا آغازی پرشوری بر این باور است، بر این اساس حوزه هنری اصفهان نیز وجهۀ همت خود قرار داده که در این راستا تلاش کند.
 

0 دیدگاه:

captcha
انصراف از پاسخ دادن
عضویت در خبرنامه 
 

عضویت در خبرنامه 
 © کلیه حقوق اين پورتال به سازمان فرهنگی اجتماعی ورزشی شهرداری اصفهان تعلق دارد هر گونه کپی برداری بدون مجوز منع قانونی دارد.