جمعه - ۳ خرداد ۱۳۹۸
  اخبار برگزیده


رقابت های بوکس آقایان با معرفی برترین ها به پایان رسید
 

رقابت 250 ورزشکار در مسابقات کشتی جام مولای عرشیان
 


اعلام نفرات برتر کونگ فو در جام مولای عرشیان
 

هیجانات مثبت از اعتیاد جلوگیری می‌کند
 

اولین حضور رشته ورزشی کونگ فو در جام بانوی قدسیان
 

برترین های ووشو در جام مولای عرشیان معرفی شدند
 

نمایش افطاری های ساده و سالم در "مهمانی با صفا"
 

رئیس حوزه هنری استان اصفهان :

نمایشگاه صنعت سینما نقطه عطفی در سینمای اصفهان است

نمایشگاه صنعت سینما نقطه عطفی در سینمای اصفهان است
مهدی احمدی فر گفت: نمایشگاه صنعت سینمای اصفهان که امسال برای اولین بار برگزار می‌شود، این توانایی را دارد که نقطه عطفی در زمینه سینما و اهالی سینما در اصفهان باشد.

رئیس حوزه هنری استان اصفهان با بیان اینکه سرمایه گذاری در رشته های هنری اصفهان پویایی می‌شود، گفت: لیاقت اصفهان این است که هنرمندان حوزه سینما و انیمیشن مورد توجه و حمایت جدی قرار گیرند و رویداد نمایشگاه صنعت سینمای اصفهان قطعا آغاز پرشوری بر این باور است.
وی تصریح کرد: در بحث آمایش سرزمینِ این استان هنرخیز و به تعبیر بهتر مهد هنر، در بخش های اقتصادی و اجتماعی متاسفانه توجه و نگاه اصلی به توسعه در زمینه هایی معطوف شده که نیاز به سرمایه گذاری های سنگین و طولانی مدت دارد و فراهم کردن بعضی بسترها یا ممکن نیست و یا معقول نیست.
رئیس حوزه هنری استان اصفهان ادامه داد: توجه و سرمایه گذاری در زمینه ها و رشته های هنری باتوجه به زیرساخت های فراوان و استعدادهای پرتعداد استان اصفهان نه تنها بودجه های کلان طلب نمی‌کند بلکه در بازه زمانی کوتاه تری سبب نتیجه بخشی و پویایی می‌شود.
وی با بیان اینکه حوزه هنری اصفهان در اولین نمایشگاه صنعت سینمای اصفهان با غرفۀ اختصاصی خود حضور دارد و در بخش پیچینگ و داوری‌های نمایشگاه همکاری خواهد داشت، تاکید کرد: استحقاق و لیاقت اصفهان به طور قطع و یقین این است که هنرمندان حوزه سینما و انیمیشن مورد توجه و حمایت جدی قرار گیرند و رویداد icinex قطعا آغازی پرشوری بر این باور است، بر این اساس حوزه هنری اصفهان نیز وجهۀ همت خود قرار داده که در این راستا تلاش کند.
 

0 دیدگاه:

captcha
انصراف از پاسخ دادن
عضویت در خبرنامه 
 

عضویت در خبرنامه 
 © کلیه حقوق اين پورتال به سازمان فرهنگی اجتماعی ورزشی شهرداری اصفهان تعلق دارد هر گونه کپی برداری بدون مجوز منع قانونی دارد.