پنجشنبه - ۲۵ مهر ۱۳۹۸
  اخبار برگزیده
آشنایی با معـــماری قاجار در موزه گرمابه علیقلی آقا
 

برگزاری دومین همایش "طراحـــی دارو" در خانه جوان
 


طوفان فکری در مادران با کارگاه "خلاقیت و ایده پردازی"
 

آموزش اقتصاد رسانه به روزنامه نگاران
 


مهمترین حق کودک برقراری رابطه با والدین است
 اُنس گرفتن نوجوانان با شعر و ادب در مدرسه ادبیات
 

نمایش آثار مجسمه سازی "مرتضی نعمت الهی" در موزه هنرهای معاصر

نمایش آثار مجسمه سازی "مرتضی نعمت الهی" در موزه هنرهای معاصر
آیین گشایش نمایشگاه آثار "مرتضی نعمت اللهی" روز جمعه 15 دی ماه از ساعت 16 در موزه هنرهای معاصر اصفهان برگزار می شود.

این مراسم با حضور اعضای محترم شورای اسلامی شهر، مسوولین سازمان و معاونت فرهنگی اجتماعی ورزشی شهرداری اصفهان، سخنرانی حمید شانس از هنرمندان مجسمه ساز کشور و سید مجتبی موسوی هنرمند مجسمه‌ساز و معاون فرهنگی و هنرهای شهری سازمان زیباسازی شهرداری تهران، در سالن همایش های کتابخانه مرکزی شهرداری اصفهان برگزار می شود.
این نمایشگاه شامل ۳۲ مجسمه و ۵۰ قطعه طراحی و نقاشی است که در گالری شماره پنج موزه هنرهای معاصر سازمان فرهنگی اجتماعی و ورزشی شهرداری اصفهان مورد بازدید علاقه مندان قرار می گیرد.
نمایشگاه فوق هم راستا با نمایشگاه‌های پژوهش محور و مستندنگار در مورد هنرمندان پیشکسوت اصفهان، در زمینه‌های هنری مختلف، در رویداد «رود زنده هنر» برنامه ریزی شده است.
مرتضی نعمت‌الهی سومین هنرمند پس از آقایان اکبر میخک (نقاشی) و اکبر مصری‌پور (نگارگری) است که در این نمایشگاه به مرور بیش از ۵۰ سال فعالیت هنری و مجسمه سازی پرداخته می شود.
مرتضی نعمت اللهی، هنرمند  مجسمه ساز و متولد 1324 در شهر اصفهان است که آثارش در قالب این نمایشگاه تا 6 بهمن ماه به نمایش گذاشته خواهد شد.

0 دیدگاه:

captcha
انصراف از پاسخ دادن
عضویت در خبرنامه 
 

عضویت در خبرنامه 
 © کلیه حقوق اين پورتال به سازمان فرهنگی اجتماعی ورزشی شهرداری اصفهان تعلق دارد هر گونه کپی برداری بدون مجوز منع قانونی دارد.