سه شنبه - ۲۶ شهریور ۱۳۹۸
  اخبار برگزیده
یاددهی و یادگیری نجوم به روایت ابوریحان بیرونی
 

پسوریازیس بیماری نیست، با هم مهربان باشیم
 

"میرزا جواد"؛ اولین شهید عکاس در جریان مشروطه
 

اکران و تحلیل فیلم "آباجان" در زاویه دید
 

برپایی نمایشگاه "ماه مهر" ویژه بازگشایی مدارس
 

آموزش صد هزار شهروند اصفهانی در "توانِ هفت"
 

بازنویسی مدام نمایشنامه از شگردهای نوشته خوب است
 

نمایش و تحلیل روانشناختی "اولین انسان" در سینما گپ
 


اکران انیمیشن بچه رییس در بچه ها سینما
 

نفرات برتر تنیس روی میز جانبازان و معلولین در جام مولای عرشیان مشخص شدند

نفرات برتر تنیس روی میز جانبازان و معلولین در جام مولای عرشیان مشخص شدند
رقابت های تنیس روی میز در بخش آقایان با حضور 35 ورزشکار و در 3 کلاس برگزار و به نفرات برتر مدال و حکم قهرمانی اهدا شد.

مسابقات تنیس روی میز جانبازان و معلولین در بخش آقایان از سوی معاونت ورزشی تفریحی سازمان فرهنگی اجتماعی و ورزشی شهرداری اصفهان و با همکاری هیأت ورزش های جانبازان و معلولین استان اصفهان در ورزشگاه شهید میثمی برگزار و به نفرات برتر حکم و مدال قهرمانی اهدا شد.
دبیر هیأت ورزش های جانبازان و معلولین استان اصفهان در خصوص برگزاری این مسابقات اظهار داشت: مسابقات تنیس روی میز جانبازان و معلولین در سه کلاس نشسته، ایستاده و آزاد برگزار شد که کلاس آزاد ویژه جانبازان سالم تن و همچنین معلولینی هست که در گروه تنیس قرار نمی گیرند.
محمدصادق پسندیده ادامه داد: بخاطر اینکه هدف ما حضور ورزشکاران جانباز و معلول در این مسابقات است، کلاس آزاد را تعریف کردیم و بر اساس آن چهارچوب هایی که کمیته تخصصی تنیس روی میز ما تعریف کرده از افرادی که در این رشته ورزشی به صورت تخصصی کار نمی کنند هم ثبت نام کردیم.
وی گفت: حدوداً 35 ورزشکار در این رشته ورزشی حضور داشتند که برای ما آمار خوبی به شمار می رود که با توجه به اینکه مسابقات در یک روز به صورت فشرده و تک حذفی برگزار شد اما انتظارات ما را برآورده کرد.
وی افزود: ما در این مسابقات قرعه کشی انجام ندادیم و هر فردی را نسبت به حرفه و آمادگی آن رو در روی دیگری قرار دادیم تا افراد بتوانند در یک سطح به رقابت بپردازند. در بین ورزشکاران حاضر در این مسابقات ما ملی پوش هم داشتیم که در مسابقات پاراآسیایی جوانان شرکت کردند و حتی ملی پوش بزرگسال هم داشتیم.
نتایج این دوره از مسابقات بدین شرح است:
کلاس ایستاده:
حسین انصاریان پور و منصور شاه نظری مقام سوم مشترک، تقی جعفری مقام دوم و براتعلی فاتحی مقام اول را کسب کردند.
کلاس نشسته:
محسن غلامی و هادی کاظمی مقام سوم مشترک، حامد کاظمی مقام دوم و سعید امیری مقام اول را کسب کردند.
کلاس آزاد:
جواد شریف و شهریار اجلویان مقام سوم مشترک، جمشید نخکوب مقام دوم و علیرضا چاووشی مقام اول را کسب کردند.
 
 
 

0 دیدگاه:

captcha
انصراف از پاسخ دادن
عضویت در خبرنامه 
 

عضویت در خبرنامه 
 



© کلیه حقوق اين پورتال به سازمان فرهنگی اجتماعی ورزشی شهرداری اصفهان تعلق دارد هر گونه کپی برداری بدون مجوز منع قانونی دارد.