دوشنبه - ۲۵ شهریور ۱۳۹۸
  اخبار برگزیده
بازنویسی مدام نمایشنامه از شگردهای نوشته خوب است
 

نمایش و تحلیل روانشناختی "اولین انسان" در سینما گپ
 


اکران انیمیشن بچه رییس در بچه ها سینما
 

بهبود مهارت‌های ارتباطی در "چتری برای یک حس خوب"
 

آموزش تکنیک‌های "مهندسی خلاقیت" در خانه جوان
 

گفتن از ناگفته‌های عاشورا زیر خیمه نوجوانان
 

عکاسی معماری دمِ‌دستی نیست
 

رسانه؛ اطلاع‌رسان یا جریان‌ساز؟
 

کار داوطلبانه، تمرین پویایی در جامعه است
 

فرآیندمحوری برگ برنده نشست‌های تربیتی است

فرآیندمحوری برگ برنده نشست‌های تربیتی است
کارشناس سلسله نشست‌های چهل چراغ گفت: فرآیندمحوری می‌تواند برگ برنده نشست‌های تربیتی باشد.

راضیه ایزدی در مورد برگزاری سلسله نشست‌های چهل چراغ اظهار داشت: سعی داشتیم نشست‌های امسال تفاوتی با سال‌های گذشته داشته باشد و روی جنبه تربیتی آن تأکید داشتیم که خوشبختانه این اتفاق افتاد و تربیتی بودن برنامه ملموس بود.
وی با اشاره به تجربه سه ساله برگزاری چنین نشست‌هایی افزود: در سال نخست روی محتوا تأکید داشتیم و در سال دوم، محتوا با تفاوت‌های فردی همراه شد، اما امتیاز نشست‌های امسال این بود که محتوا نداشتیم و روی فرآیند تربیت تأکید کردیم.
این کارشناس تربیتی فرآیندمحوری را برگ برنده سلسله نشست‌های چهل چراغ دانست و گفت: چهل چراغ را به این دلیل پسندیده شدکه تلفیقی از تفریح، دانستن و تربیت بود.
ایزدی ادامه داد: اگر مردم نباشند، بستری برای مطرح کردن مباحث تربیتی فراهم نیست لذا از حضور آنها در نشست‌های چهل چراغ قدردانی می‌کنم.
در سلسله نشست‌های چهل چراغ با عنوان «میان‌برهای زندگی، از تولد تا هفتاد سالگی» که از 29 اردیبهشت تا 13 خردادماه و به همت مرکز تخصصی خانواده وابسته به سازمان فرهنگی، اجتماعی و ورزشی شهرداری اصفهان در تالار ادب برگزار ‌شد، دکتر محمدرضا عابدی و دکتر راضیه ایزدی 14 میان‌بر تربیتی را برای شرکت‌کنندگان تشریح کردند.

0 دیدگاه:

captcha
انصراف از پاسخ دادن
عضویت در خبرنامه 
 

عضویت در خبرنامه 
 © کلیه حقوق اين پورتال به سازمان فرهنگی اجتماعی ورزشی شهرداری اصفهان تعلق دارد هر گونه کپی برداری بدون مجوز منع قانونی دارد.