یکشنبه - ۳۱ شهریور ۱۳۹۸
  اخبار برگزیده
پیام مهر شهردار اصفهان به دانش آموزان
 

تابلوهای شهروندی رنگ مِهر به خود گرفت
 

آموزش بایدها و نبایدهای نجوم رصدی پیشرفته
 

قرار با ستاره‌ها در باغ غدیر
 

آموزش مفاهیم شهروندی به دانش آموزان در کتاب "کلاس شهر"
 

برپایی نمایشگاه "راه بی پایان" در  پارک کوهستانی صفه
 


رونمایی از کتاب دوم "سینماتوگراف" با حضور کیانوش عیاری
 

سوت پایان رقابت های والیبال دختران محلات شهر اصفهان
 

صفر تا صد فروش در نشست "مدیریت محصول"
 

کشف استعدادهای فرهنگی و هنری در جشنواره «نشاطستان»

کشف استعدادهای فرهنگی و هنری در جشنواره «نشاطستان»
با شرکت در جشنواره نشاطستان هم تفریح کنید، هم بخندید و هم استعدادهای فرهنگی و هنری خود را به نمایش بگذارید.

رییس هماهنگی امور مناطق سازمان فرهنگی اجتماعی ورزشی شهرداری اصفهان در مورد برگزاری جشنواره نشاطستان اظهار داشت: جشنواره فرهنگی تفریحی تابستان 97 با عنوان «نشاطستان» شامل جشن‌های خانوادگی، جشنواره بازی‌های تفریحی، مسابقات و همایش‌های ورزشی و برنامه‌های فرهنگی است که از ابتدای مردادماه و دهه کرامت در مناطق پانزده گانه شهر اصفهان آغاز شده و تا دهه ولایت ادامه خواهد داشت.
امیرحسین ستوده‌فر رونق‌بخشی به فعالیت‌های فرهنگی تفریحی مناطق در فضای فراغتی تابستان، تقویت فضای شور و نشاط در شهر و شهروندان و معرفی بهتر فضاها و فعالیت‌های فرهنگی، اجتماعی، تفریحی و ورزشی مناطق به شهروندان را از جمله اهداف برگزاری جشنواره نشاطستان دانست.
وی افزود: تمرکز بر مباحث تفریحی، فراغتی و نشاط شهروندان، اجرای ویژه‌برنامه‌ها در بوستان‌ها و فضاهای عمومی در محلات مختلف و به خصوص محلات محروم و برگزاری برنامه‌های شاد به صورت مویرگی از جمله ویژگی‌های جشنواره فرهنگی تفریحی نشاطستان است.
ستوده‌فر به استفاده از ظرفیت محلات و گروه‌های مردمی در برگزاری جشنواره اشاره کرد و گفت: کشف ظرفیت‌های فرهنگی مناطق مختلف یکی از وظایف ادارات فرهنگی اجتماعی هر منطقه است. در 2 سالی که از تشکیل این ادارات گذشته، در برنامه‌های مختلف استعدادهایی کشف شده که از پتانسیل آنها در قالب مجری، خبرنگار افتخاری، گروه موسیقی، انتظامات و ... استفاده می‌شود.
رییس هماهنگی امور مناطق سازمان فرهنگی اجتماعی ورزشی شهرداری افزود: استعدادیابی در مناطق را هدف و وظیفه اصلی ادارات فرهنگی اجتماعی در جشنواره فرهنگی تفریحی نشاطستان قرار دادیم و در برخی مناطق، فرم‌هایی در اختیار شهروندان قرار می‌گیرد تا بتوانند در زمینه مورد علاقه خود اعلام آمادگی کنند که باعث می‌شود در آینده بانک اطلاعاتی خوبی از این استعدادها در مناطق مختلف داشته باشیم.
وی ارتقای کیفیت برنامه‌ها با استفاده از استعدادهای مختلف شهروندان، کشف پتانسیل‌های موجود در مناطق و برگزاری برنامه‌ها با هزینه کمتر و به صورت خودجوش را از جمله مزیت‌های این طرح دانست و اظهار داشت: دفاتر تخصصی سازمان فرهنگی اجتماعی ورزشی شهرداری نیز ما را در برگزاری جشنواره نشاطستان یاری می‌کنند.
ستوده‌فر خاطرنشان کرد: با برگزاری برنامه‌های کودکانه در طول جشنواره نشاطستان به استقبال جشنواره بین‌المللی فیلم‌های کودکان و نوجوانان اصفهان می‌رویم که علاوه بر اطلاع‌رسانی در مورد جزییات جشنواره فیلم کودک، بلیط این جشنواره بین شهروندان و به خصوص کودکان و نوجوانان شرکت‌کننده در برنامه نشاطستان توزیع خواهد شد.

0 دیدگاه:

captcha
انصراف از پاسخ دادن
عضویت در خبرنامه 
 

عضویت در خبرنامه 
 © کلیه حقوق اين پورتال به سازمان فرهنگی اجتماعی ورزشی شهرداری اصفهان تعلق دارد هر گونه کپی برداری بدون مجوز منع قانونی دارد.