دوشنبه - ۲۵ شهریور ۱۳۹۸
  اخبار برگزیده
برپایی نمایشگاه "ماه مهر" ویژه بازگشایی مدارس
 

آموزش صد هزار شهروند اصفهانی در "توانِ هفت"
 

بازنویسی مدام نمایشنامه از شگردهای نوشته خوب است
 

نمایش و تحلیل روانشناختی "اولین انسان" در سینما گپ
 


اکران انیمیشن بچه رییس در بچه ها سینما
 

بهبود مهارت‌های ارتباطی در "چتری برای یک حس خوب"
 

آموزش تکنیک‌های "مهندسی خلاقیت" در خانه جوان
 

گفتن از ناگفته‌های عاشورا زیر خیمه نوجوانان
 

عکاسی معماری دمِ‌دستی نیست
 

ندای وحی در چهارباغ عباسی اصفهان می پیچد

ندای وحی در چهارباغ عباسی اصفهان می پیچد
معاون اجتماعی سازمان فرهنگی اجتماعی و ورزشی شهرداری اصفهان از برگزاری محفل بزرگ اُنس با قرآن کریم با حضور حافظان و قاریان بین المللی در چهارباغ عباسی اصفهان خبر داد.

مرتضی رشیدی گفت: محفل بزرگ اُنس با قرآن کریم با عنوان "به بالا نگاه کن"، ساعت 20:30 روز چهارشنبه هشتم خرداد ماه مطابق با 23 ماه مبارک رمضان در محل پیاده راه چهارباغ عباسی اصفهان برگزار خواهد شد.

وی با بیان اینکه این برنامه معنوی با حضور استاد کریم منصوری، استاد احمدی وفا، دکتر مسعود نیک دستی و استاد معتمدی که از قاریان و حافظان بین اللملی قرآن کریم هستند برگزار می شود، افزود: گروه بین المللی همنوایی "شمیسا" نیز در این محفل قرآنی اجرای متفاوتی خواهند داشت.

وی ادامه داد: این محفل قرآنی برای نخستین بار در فضای روباز چهارباغ عباسی برگزار می شود و امیدواریم  این برنامه معنوی در سال های آینده نیز ادامه یابد تا مردم شهر اصفهان بتوانند علاوه بر استفاده بهتر از فضای معنوی شهر از ظرفیت معنوی ماه مبارک رمضان هم بیشترین استفاده را ببرند.

وی تصریح کرد: برنامه "به بالا نگاه کن" از سوی معاونت اجتماعی سازمان فرهنگی اجتماعی ورزشی شهرداری اصفهان برنامه ریزی شده که به دنبال آن هستیم که این  به صورت مستقیم نیز از شبکه قرآن سیمای جمهوری اسلامی ایران پخش شود.

0 دیدگاه:

captcha
انصراف از پاسخ دادن
عضویت در خبرنامه 
 

عضویت در خبرنامه 
 © کلیه حقوق اين پورتال به سازمان فرهنگی اجتماعی ورزشی شهرداری اصفهان تعلق دارد هر گونه کپی برداری بدون مجوز منع قانونی دارد.