یکشنبه - ۲۷ مرداد ۱۳۹۸
  اخبار برگزیده
استقبال بیش از 50 هزار نفر از جشن "خبر بزرگ"
 

سینما باید در سبد فرهنگی کودکان قرار گیرد
 

خلاقیت در شهر جریان می‌یابد
 

سینما جامعه به نقد قصرشیرین می‌پردازد
 

ارائه بیش از 400 بازی ویژه عید غدیر در میدان نقش جهان
 

درک نیازهای دخترانه در "چتری برای یک حس خوب"
 

مهار زمان در تیک تاک زندگی
 

"سالمرگی"روایتی از مشکلات اقتصادی و اجتماعی یک خانواده
 

مشارکت سازمان‌های مردم‌نهاد در برپایی جشن های عید غدیر
 

باغ فدک اصفهان در انتظار "خبربزرگ"
 

میزبانی از مسافران نوروزی در باغ فدک

میزبانی از مسافران نوروزی در باغ فدک
کمپ اسکان باغ فدک در ایام نوروز با اجرای چندین برنامه هنری فرهنگی و جشن به استقبال میهمانان و مسافران نوروزی می رود.

رئیس اداره فرهنگی اجتماعی منطقه 7 شهرداری اصفهان با اعلام این خبر گفت: مجموعه باغ فدک یکی از اصلی ترین کمپ های اسکان مسافران نوروزی در اصفهان محسوب می شود و به همین دلیل ویژه برنامه های مختلفی را به مناسبت ایام نوروز تدارک دیده تا به استقبال مسافرانی برود که امسال اصفهان را به عنوان مقصد سفر خود انتخاب می کنند.
علیرضا سهرابی افزود: از جمله این برنامه ها، برپایی نمایشگاهی است که انواع مختلف صنایع دستی اصفهان و قومیت های مختلف ایران و سوغات اصفهان را از یکم تا سیزدهم فروردین ماه در معرض تماشای مسافران قرار می دهد. همچنین ارائه مشاغل خانگی، بازی های تفریحی و کافه از دیگر بخش های این نمایشگاه است.
او استقبال از مهمانان نوروزی را از دیگر بخش های برنامه های باغ فدک دانست و گفت: مسافرانی که ساعت ها در مسیر بوده و شاید در بخشی از راه حجم ترافیک سنگینی را برای رسیدن به باغ فدک تجربه کنند، به محض ورود به مجموعه با برنامه ای در قالب یک جشن شاد روبرو می شوند تا کمی فضای خستگی و کسالت آنها برطرف شود. این برنامه شامل اجرای موسیقی، حاجی فیروز، تن پوش، نوروزخوانی و جشن است که هر روز از ساعت 17 برگزار می شود.
او از برگزاری جشن ویژه ولادت حضرت علی (ع) نیز خبر داد و اظهار کرد: با توجه به اینکه شب ولادت با سعادت حضرت علی (ع) امسال با نخستین شب ایام نوروز همزمان بود به همین دلیل ویژه برنامه ای در قالب یک جشن باشکوه برای مسافران تدارک دیده شد ایم که ساعاتی قبل از زمان سال تحویل در مجموعه باغ فدک برگزار گردید.
رئیس اداره فرهنگی اجتماعی منطقه 7 شهرداری اصفهان تاکید کرد: در میان برنامه های ویژه نوروز، برنامه هایی در قالب اجرای مسابقه، اجرای موسیقی و اجرای استندآپ اختصاص یافته تا اوقات حضور مسافران در مجموعه را به اوقاتی شاد و مفرح تبدیل کند. این برنامه ها در قالب برنامه ای با نام «عیدانه» تهیه شده و طی 7 شب برگزار می شود.

0 دیدگاه:

captcha
انصراف از پاسخ دادن
عضویت در خبرنامه 
 

عضویت در خبرنامه 
 © کلیه حقوق اين پورتال به سازمان فرهنگی اجتماعی ورزشی شهرداری اصفهان تعلق دارد هر گونه کپی برداری بدون مجوز منع قانونی دارد.