پنجشنبه - ۲۵ مهر ۱۳۹۸
  اخبار برگزیده
آشنایی با معـــماری قاجار در موزه گرمابه علیقلی آقا
 

برگزاری دومین همایش "طراحـــی دارو" در خانه جوان
 


طوفان فکری در مادران با کارگاه "خلاقیت و ایده پردازی"
 

آموزش اقتصاد رسانه به روزنامه نگاران
 


مهمترین حق کودک برقراری رابطه با والدین است
 



اُنس گرفتن نوجوانان با شعر و ادب در مدرسه ادبیات
 

"میرزا جواد"؛ اولین شهید عکاس در جریان مشروطه

"میرزا جواد"؛ اولین شهید عکاس در جریان مشروطه
فیلم "میرزا جواد" روز چهارشنبه 27 شهریور در سالن کنفرانس کتابخانه مرکزی مورد نقد و بررسی قرار می گیرد.

مدیر دفتر تخصصی سینما با بیان اینکه فیلم کوتاه مستند "میرزا جواد" چهارشنبه در سالن کنفرانس کتابخانه مرکزی نقد و بررسی می شود، اظهار کرد:  مستند میرزا جواد، روایتی از ورود صنعت عکاسی به ایران در زمان ناصر الدین شاه است.
مصطفی حیدری افزود: با شروع جریانات مشروطه، انتشار عکسی آتش این انقلاب را شعله ور می‌کند  و عکس گرفتن از وقایع به وسیله‌ای مبارزاتی در دست مشروطه خواهان تبدیل می شود، در ادامه این جریانات میرزا جواد عکاسباشی نقشی مؤثر در این انقلاب بازی می‌کند و جانش را نیز در این راه می‌دهد.
وی با بیان اینکه ورود برای هنرمندان و علاقه مندان در جلسه اکران و بررسی این فیلم آزاد است، ادامه داد: سعید فرجی عکاس و مستندساز و کارگردان این فیلم پیش از این با مستندهای "عکاسی زیر آتش"،"جهان اکثریت" و "قحطی در سومالی" توانسته بود در جشنواره‌های داخلی و خارجی بدرخشد.
وی گفت: میرزا جواد راه یافته به بخش مسابقه هفتمین جشنواره فیلم کوتاه حسنات اصفهان است که روز چهارشنبه 27 شهریور ساعت 17 با حضور فریدون خسروی مورد نقد و بررسی قرار می گیرد.

0 دیدگاه:

captcha
انصراف از پاسخ دادن
عضویت در خبرنامه 
 

عضویت در خبرنامه 
 



© کلیه حقوق اين پورتال به سازمان فرهنگی اجتماعی ورزشی شهرداری اصفهان تعلق دارد هر گونه کپی برداری بدون مجوز منع قانونی دارد.