دوشنبه - ۲۵ شهریور ۱۳۹۸
  اخبار برگزیده
برپایی نمایشگاه "ماه مهر" ویژه بازگشایی مدارس
 

آموزش صد هزار شهروند اصفهانی در "توانِ هفت"
 

بازنویسی مدام نمایشنامه از شگردهای نوشته خوب است
 

نمایش و تحلیل روانشناختی "اولین انسان" در سینما گپ
 


اکران انیمیشن بچه رییس در بچه ها سینما
 

بهبود مهارت‌های ارتباطی در "چتری برای یک حس خوب"
 

آموزش تکنیک‌های "مهندسی خلاقیت" در خانه جوان
 

گفتن از ناگفته‌های عاشورا زیر خیمه نوجوانان
 

عکاسی معماری دمِ‌دستی نیست
 

نمايش "موجود آبی نه چندان کوچولو" در تالار هنر

نمايش "موجود آبی نه چندان کوچولو" در تالار هنر
نمايش "موجود آبی نه چندان کوچولو" به نويسندگي و كارگرداني ليلي شايق از  27 خرداد تا 10 تیر ساعت 18:30 در سالن كوچك تالار هنر به روي صحنه مي رود.

نمایش "موجود آبی نه چندان کوچولو" به نويسندگي و كارگرداني ليلي شايق از  سوی تالار هنر وابسته به سازمان فرهنگی اجتماعی ورزشی شهرداری اصفهان اجرا می شود.
پدر و مادر تاتانی مترسک هایی هستند که زبان کودکشان را بلد نیستند و مترجان ، مترسک ساعت، زبان آنها را ترجمه می کند.تاتانی از اینکه همبازی ندارد ناراحت است تا اینکه موجود آبی عجیب و غریبی که قاضی قورباغه به دنبال اوست ، وارد منزل آنها می شود. تاتانی پنهانی وبدون اجازه ، آبی را پیش خود نگه می دارد .آبی بزرگ می شود تا جایی که دیگر پنهان کردنش دشوار است. روحیه تاتانی بهتر از قبل می شود ولی پدر و مادر متوجه حضور آبی می شوند و او را با قلب شکسته از خانه بیرون می اندازند.
علی اصغر خانی، مهنوش ارشک، علي آزادي، آیدا خردمند، ستایش نجفی از جمله بازیگران و کتایون خسروی و  زهره عباسی از جمله عروسک گردانان این نمایش هستند.
پویا فرهنگ پژوه آهنگساز، مهناز اشراقی و مریم شایق طراحی و دوخت لباس، مجید شفیعی، شعله قلی پور، لیلی شایق و محمد شفیعی طراحی و ساخت دکور از عوامل اجرایی این نمایش هستند.
از دیگر عوامل این نمایش می توان به مجید شفیعی طراحی و ساخت عروسک، راحله رضوی طراح پوستر و بروشور، بهنام خردمند  مسئول امور فنی، امیر حسین رمضانی صدا، آوین خردمند نور اشاره کرد.

0 دیدگاه:

captcha
انصراف از پاسخ دادن
عضویت در خبرنامه 
 

عضویت در خبرنامه 
 © کلیه حقوق اين پورتال به سازمان فرهنگی اجتماعی ورزشی شهرداری اصفهان تعلق دارد هر گونه کپی برداری بدون مجوز منع قانونی دارد.