چهارشنبه - ۲۴ مهر ۱۳۹۸
  اخبار برگزیده

طوفان فکری در مادران با کارگاه "خلاقیت و ایده پردازی"
 

آموزش اقتصاد رسانه به روزنامه نگاران
 


مهمترین حق کودک برقراری رابطه با والدین است
 اُنس گرفتن نوجوانان با شعر و ادب در مدرسه ادبیات
 

تقویت هویت ملی با بزرگداشت مفاخر ایرانی
 

افزایش نشاط و مشارکت اجتماعی سالمندان در هشت بهشت
 

مهار زمان در تیک تاک زندگی

مهار زمان در تیک تاک زندگی
آغاز زندگی مشترک با پیمان مقدس ازدواج بین دو نفر شروع می شود. زن و مردی که از دو خانواده متفاوت و گاه دو قشر متفاوت هستند.

تفاوت سلیقه و اخلاق بین این دو سبب می شود برقراری ارتباط سالم و سازنده بین آنان کمی مشکل به نظر آید و لذا گذشته از تفاوت های ساختاری و اخلاقی که بین زنان و مردان وجود دارد مهارت برقراری ارتباط و مدیریت زندگی هم بین زنان و مردان متفاوت است.
مدیر مرکز تخصصی بانوان آفتاب وابسته به سازمان فرهنگی اجتماعی ورزشی شهرداری اصفهان، اظهار کرد: برنامه "تیک تاک زندگی" برگرفته از کتابی با همین عنوان برنامه ریزی شده است که دکتر حمید دوازده امامی نویسنده این کتاب مهارت های مدیریت زمان را به زوج های جوان آموزش می‌دهد.
لیلا لندی افزود: این برنامه چهارشنبه های هر هفته (23 و 30 مرداد) و ششم شهریورماه دغدغه‌های زوج های جوان را پیرامون برنامه ریزی در زندگی برطرف می‌کند.
وی با بیان اینکه وقتی در زندگی مدیریت و برنامه ریزی باشد حال زن و شوهر بهتر است، ادامه داد: بیشتر مشکلات زن و شوهرها به خاطر نبود مدیریت و برنامه ریزی در زندگی است و به همین خاطر از یکدیگر شکایت دارند.
وی خاطرنشان کرد: این برنامه از ساعت 18 در محل بانوسرای آفتاب واقع در میدان قدس، ابتدای خیابان سروش، کوچه 62 برگزار می شود که علاقه مندان برای کسب اطلاعات بیشتر می توانند با شماره 34468112 تماس حاصل کنند.

0 دیدگاه:

captcha
انصراف از پاسخ دادن
عضویت در خبرنامه 
 

عضویت در خبرنامه 
 © کلیه حقوق اين پورتال به سازمان فرهنگی اجتماعی ورزشی شهرداری اصفهان تعلق دارد هر گونه کپی برداری بدون مجوز منع قانونی دارد.