یکشنبه - ۳ شهریور ۱۳۹۸
  اخبار برگزیده


آموزش اتحاد به کودکان در تئاتر "پیک نیک در میدان جنگ"
 



پلان پایانی "شهر فعال شهروند شاد" در میدان امام اصفهان
 

زنان عامل اصلی انتقال فرهنگ مصرف بهینه آب هستند
 


بی اهمیتی به پیرامون عامل تهدید شهرهای بزرگ
 

حراج ۱۲۵ بوم نقاشی هنرمندان اصفهانی به نفع کودکان کار
 

معرفی مچ اندازهای برتر جام مولای عرشیان

معرفی مچ اندازهای برتر جام مولای عرشیان
رقابت های مچ اندازی جام مولای عرشیان با حضور149 ورزشکار در ورزشگاه مشتاق برگزار و نفرات برتر مشخص شدند.

مسابقات مچ اندازی آقایان در جام مولای عرشیان از سوی معاونت ورزشی تفریحی سازمان فرهنگی اجتماعی و ورزشی شهرداری اصفهان و با همکاری هیأت بدنسازی استان اصفهان برگزار شد.
این رقابت ها با حضور 149 ورزشکار در دو بخش چپ دست و راست دست و رده های سنی جوانان، امید، بزرگسالان و پیشکسوتان در ورزشگاه مشتاق برگزار و نفرات برتر مشخص شدند.
مجتبی محمدی دبیر هیأت بدنسازی و پرورش اندام استان اصفهان در خصوص برگزاری این مسابقات اظهار داشت: مسابقات مچ اندازی در سطح استانی با نام جام مولای عرشیان و با همکاری معاونت ورزشی تفریحی شهرداری اصفهان در دو رده راست دست و چپ دست برگزار شد.
وی ادامه داد: در رده راست دست 103 شرکت کننده و در رده چپ دست 46 نفر به رقابت پرداختند. ورزشکاران از 11 شهرستان اصفهان در این مسابقات شرکت کردند.
وی گفت: هیأت بدنسازی در رشته مچ اندازی بانوان فعالیت دارد و سال گذشته نیز در مسابقات جام بانوی قدسیان حضور داشتند اما امسال به دلیل وجود مشکلات نتوانستیم بانوان را در این مسابقات وارد کنیم.
وی افزود: مسابقاتی که در ماه مبارک رمضان برگزار می شود از شور و نشاط خاصی برخوردار است و می تواند ما را از یکنواختی جدا کند. ما در طول سال چندین دوره مسابقات مچ اندازی برگزار می کنیم اما درون سالن های سر بسته است ولی رقابت های جام مولای عرشیان در فضای باز برگزار می شود که تنوع خوبی دارد.
دبیر هیأت بدنسازی و پرورش اندام استان اصفهان بیان داشت: ما در استان اصفهان مچ اندازهای قدرتمندی داریم و هرسال در دو رده چپ دست و راست دست و در تمام رده های سنی، قهرمان کشور هستیم.
وی ادامه داد: با همکاری خوبی که معاونت ورزشی تفریحی شهرداری اصفهان با ما دارد قطعاً سال های آینده نیز این مسابقات را برگزار می کنیم و این رقابت ها را گسترش داده و در  تلاش هستیم تا در دوره های بعدی در بخش بانوان هم این مسابقات را برگزار کنیم و حتی در نظر داریم رشته قویترین مردان را نیز به این جام اضافه کنیم.
 
نتایج این دوره از مسابقات بدین شرح است:
در بخش راست دست رده سنی جوانان:
در وزن 63- کیلوگرم قدرت اله عبدالهی، حسین فخارزاده و مهدی کاظمی به ترتیب مقام اول تا سوم
در وزن 78- کیلوگرم علی غلامی، امیرحسین حاتمی و سجاد متقی به ترتیب مقام اول تا سوم
در وزن 95+ کیلوگرم سینا شفیعی، علی عسگریان و ابراهیم رحیم ستاری به ترتیب مقام اول تا سوم
در مقام تیمی، تیم های کارگران اصفهان، انرژی پلاس و کاشان به ترتیب مقام اول تا سوم
در بخش چپ دست رده سنی امید:
در وزن63- کیلوگرم محمد مرادی، امیر حسین صالحی و قدرت عبدالهی به ترتیب مقام اول تا سوم
در وزن 78- کیلوگرم عرفان غلامیان، فهیم میرزایی و محمد رسول حمزه زاده به ترتیب مقام اول تا سوم
در وزن 95+ کیلوگرم سید محمد یدالهی، سید مهدی دادور و علیرضا استادی به ترتیب مقام اول تا سوم
در بخش تیمی، تیم های کارگران، نامجو زرین شهر و رکورد به ترتیب مقام اول تا سوم
در بخش راست دست رده سنی امید:
در وزن 63- کیلوگرم محمد مرادی، امیرحسین صالحی و قدرت عبدالهی به ترتیب مقام اول تا سوم
در وزن 78- کیلوگرم عرفان غلامیان، علیرضا جمالپور و حسین شاه بنده به ترتیب مقام اول تا سوم
در وزن 86- کیلوگرم علی جمال زاده، سید مهدی داور و مهدی قاسمی به ترتیب مقام اول تا سوم
در وزن 95+ کیلوگرم سید محمد عبدالهی، سید علیرضا حسینی و علیرضا استادی به ترتیب مقام اول تا سوم
در بخش تیمی، تیم های انرژی پلاس، کارگر و تاراز به ترتیب مقام اول تا سوم
در بخش راست دست رده سنی بزرگسالان:
در وزن 60 کیلوگرم محمد حسین هاشمی، عباس عبدالهی و مهرداد محمدی به ترتیب مقام اول تا سوم
در وزن 65 کیلوگرم یاسین عبدالهی، اویس رجبعلی و رحمان وزیری به ترتیب مقام اول تا سوم
در وزن 70 کیلوگرم ایمان اردشیری، یداله دهخارقانی و علی قادری به ترتیب مقام اول تا سوم
در وزن 75 کیلوگرم احسان کیخانی، محمد صالحی و پیمان شمس به ترتیب مقام اول تا سوم
در وزن 85 کیلوگرم محمدرضا حجازی، حسین ودوتی و حمیدرضا محتشم به ترتیب مقام اول تا سوم
در وزن 90 کیلوگرم رسول کیانی، حسین حیدری و علی نوری به ترتیب مقام اول تا سوم
در وزن 100 کیلوگرم علی فولادگر، احمدرضا سلطانی و ابراهیم صفاری به ترتیب مقام اول تا سوم
در وزن110+ کیلوگرم شاهرخ نقدی، میثم مسلمی و مجید قائدی به ترتیب مقام اول تا سوم
در بخش تیمی، تیم های پاسارگاد، انرژی پلاس و کارگران به ترتیب مقام اول تا سوم
در بخش چپ دست رده سنی بزرگسالان:
در وزن 60 کیلوگرم محمد حسین هاشمی، مصطفی محمدی و مهرداد محمدی به ترتیب مقام اول تا سوم
در وزن 65 کیلوگرم اویس رجبعلی، رامین سپیانی و یاسین عبدالهی به ترتیب مقام اول تا سوم
در وزن 75 کیلوگرم ایمان اردشیری، مهدی میراحمدی و فهیم میرزایی به ترتیب مقام اول تا سوم
در وزن 80 کیلو گرم جواد آزادی، محمود خواجه و داوود جهانبخش به ترتیب مقام اول تا سوم.
در وزن 85 کیلوگرم مهرداد اسدی، حمیدرضا محتشم و عباس هاشمی به ترتیب مقام اول تا سوم
در وزن 90 کیلوگرم سید ابراهیم محمدی، یوسف خواجه و حسین حیدری به ترتیب مقام اول تا سوم
در وزن 100 کیلوگرم محمد شیروالیان، صادق خسروی و محمدرضا غلامی به ترتیب مقام اول تا سوم
در وزن 110+ کیلوگرم محمد ترابی، سید محمد یدالهی و مجید قائدی به ترتیب مقام اول تا سوم
در بخش تیمی، تیم های پاسارگاد ب، کارگران و پاسارگاد نوین به ترتیب مقام اول تا سوم
در بخش چپ دست، رده سنی پیشکسوتان:
در وزن 90+ کیلوگرم ابوالفضل شایسته، حسین اسنادی و ابراهیم پورعبدالهی به ترتیب مقام اول تا سوم
در بخش راست دست رده سنی پیشکسوتان:
در وزن 80 کیلوگرم ابوالفضل شایسته، منصور جلالی و ابراهیم پورعبدالهی به ترتیب مقام اول تا سوم
در وزن 90 کیلوگرم علی سهیل زاده، حسین استادی و ضیا اصغرزاده به ترتیب مقام اول تا سوم را کسب کردند.

0 دیدگاه:

captcha
انصراف از پاسخ دادن
عضویت در خبرنامه 
 

عضویت در خبرنامه 
 



© کلیه حقوق اين پورتال به سازمان فرهنگی اجتماعی ورزشی شهرداری اصفهان تعلق دارد هر گونه کپی برداری بدون مجوز منع قانونی دارد.