دوشنبه - ۲۵ شهریور ۱۳۹۸
  اخبار برگزیده
برپایی نمایشگاه "ماه مهر" ویژه بازگشایی مدارس
 

آموزش صد هزار شهروند اصفهانی در "توانِ هفت"
 

بازنویسی مدام نمایشنامه از شگردهای نوشته خوب است
 

نمایش و تحلیل روانشناختی "اولین انسان" در سینما گپ
 


اکران انیمیشن بچه رییس در بچه ها سینما
 

بهبود مهارت‌های ارتباطی در "چتری برای یک حس خوب"
 

آموزش تکنیک‌های "مهندسی خلاقیت" در خانه جوان
 

گفتن از ناگفته‌های عاشورا زیر خیمه نوجوانان
 

عکاسی معماری دمِ‌دستی نیست
 

مسمومیت با مواد مخدر یکی از مرگبارترین انواع مسمومیت هاست

مسمومیت با مواد مخدر یکی از مرگبارترین انواع مسمومیت هاست
ویژه برنامه آشنایی با مسمومیت ها در قالب هفت غرفه نمایشگاهی سوم آبام ماه در ضلع جنوبی پل خواجو برگزار شد.

رییس اداره توسعه فرهنگ سلامت سازمان فرهنگی اجتماعی ورزشی شهرداری اصفهان در رابطه با ویژه برنامه آشنایی با مسمومیت ها اظهار کرد: به مناسبت هفته پیشگیری از مسمومیت ها تصمیم گرفتیم با همکاری بیمارستان تخصصی خورشید برنامه ای را در ضلع جنوبی پل خواجو برگزار کنیم.
فریناز تولاییان ادامه داد: هفت غرفه شامل غرفه های پیشگیری از دخانیات، مسمومیت با گاز مونوکسیدکربن، مسمومیت در اطفال، مسمومیت با  محرک های الکلی، مسمومیت با داروها و مخدرها و غرفه سلامت که در آن آزمایش خون برای تست تیروئید به همراه ایستگاه نقاشی کودکان در این برنامه برپا شد.
وی تاکید کرد: در این غرفه ها پزشکان به شکل چهره به چهره مخاطبان را با موضوعات گفته شده آشنایی دادند.
فرزاد قشلاقی، رییس بخش مسمومین بیمارستان خورشید و عضو هیئت علمی دانشگاه علوم پزشکی اصفهان نیز در ادامه گفت: این هفته با هدف پیگیری و افزایش آگاهی مردم نسبت به مسمومیت ها اعم از مسمومیت های ارادی و غیر ارادی، تصادفی، صنعتی، گزش ها نامگذاری شده که در این باره اطلاعاتی به  شهروندان داده می شود.
وی ادامه داد: امسال با همکاری سازمان فرهنگی اجتماعی ورزشی شهرداری اصفهان روز پنج شنبه سوم آبان ماه از ساعت  16 تا 21  به برگزاری غرفه های نمایشگاهی اقدام کردیم.
وی یادآور شد: مسمومیت با مواد مخدر یکی از مرگبارترین انواع مسمومیت ها است که مشکلات و آسیب های اجتماعی شامل طلاق، بیکاری و فقر را به دنبال خواهد داشت.
وی خاطرنشان کرد: مصرف خودسرانه داروها بدون تجویز پزشک یکی از شایع ترین نوع مسمومیت در جهان است بر همین اساس توصیه می شود تا داروهای بدون مصرف خود را دور بریزید.

0 دیدگاه:

captcha
انصراف از پاسخ دادن
عضویت در خبرنامه 
 

عضویت در خبرنامه 
 © کلیه حقوق اين پورتال به سازمان فرهنگی اجتماعی ورزشی شهرداری اصفهان تعلق دارد هر گونه کپی برداری بدون مجوز منع قانونی دارد.