سه شنبه - ۲۶ شهریور ۱۳۹۸
  اخبار برگزیده
یاددهی و یادگیری نجوم به روایت ابوریحان بیرونی
 

پسوریازیس بیماری نیست، با هم مهربان باشیم
 

"میرزا جواد"؛ اولین شهید عکاس در جریان مشروطه
 

اکران و تحلیل فیلم "آباجان" در زاویه دید
 

برپایی نمایشگاه "ماه مهر" ویژه بازگشایی مدارس
 

آموزش صد هزار شهروند اصفهانی در "توانِ هفت"
 

بازنویسی مدام نمایشنامه از شگردهای نوشته خوب است
 

نمایش و تحلیل روانشناختی "اولین انسان" در سینما گپ
 


اکران انیمیشن بچه رییس در بچه ها سینما
 

مسابقات مینی گلف بانوان با معرفی برترین ها پایان یافت

مسابقات مینی گلف بانوان با معرفی برترین ها پایان یافت
این مسابقات به صورت آماتور و در رده های سنی کودکان، نوجوانان و بزرگسالان برگزار و نفرات برتر مشخص شدند.

مسابقات مینی گلف بانوان از سوی معاونت ورزشی تفریحی سازمان فرهنگی اجتماعی و ورزشی شهرداری اصفهان و با همکاری هیأت گلف استان اصفهان روز یکشنبه 22 اردیبهشت ماه در ورزشگاه کوثر ملک شهر برگزارشد.
این مسابقات در رده های سنی کودکان، نوجوانان و بزرگسالان با حضور 65 ورزشکار برگزار و به نفرات برتر حکم، مدال و کاپ اهدا شد.
رییس سازمان فرهنگی اجتماعی ورزشی شهرداری اصفهان در خصوص برگزاری مسابقات جام مولای عرشیان و بانوی قدسیان اظهار داشت: از سال گذشته در رویکرد مسابقات ورزشی جام مولای عرشیان و بانوی قدسیان تغییراتی را اعمال کردیم که تغییر نام این جشنواره، افزایش رشته ها از یک رشته به 18 رشته ورزشی و کاهش نقش تصدی گری شهرداری و تسهیلگری با حضور هیأت های ورزشی از جمله این رویکردها بود.
محمد عیدی ادامه داد: این اتفاق برای همه بسیار خوب بود و امسال نیز همان سطح به دو برابر افزایش پیدا کرد که میزان رشته های ورزشی، کاپ، مدال و جوایز نیز افزایش پیدا کرد.
وی افزود: رشته گلف یکی از ورزش هایی است که در جام مولای عرشیان و بانوی قدسیان در حال برگزاری است و این رشته در حال رونق است که امیدواریم در آینده نیز شاهد توسعه بیشتر گلف باشیم.
وی تصریح کرد: این مسابقات با استقبال خوبی همراه بود و برای ما نیز باعث خوشحالی است که بتوانیم فضاهای بیشتری را برای اوقات فراغت ایجاد کنیم تا بانوان بتوانند از نشاط اجتماعی بیشتری برخوردار بشوند.
رییس سازمان فرهنگی اجتماعی ورزشی شهرداری اصفهان گفت: مسابقات مینی گلف برای کودکان نیز در این جشنواره برگزار شد که در واقع یک نوع ایجاد انگیزه برای سطوح پایین تر است تا بتوانیم به رونق این رشته در استان اصفهان کمک کنیم و ان شااله در آینده ای نزدیک در تمام رشته های ورزشی صاحب رتبه و مقام در کشور و میادین بین المللی باشیم.
رییس هیأت گلف استان اصفهان نیز در خصوص برگزاری مسابقات مینی گلف در ماه مبارک رمضان اظهار داشت: این مسابقات جهت نشاط اجتماعی در ماه مبارک رمضان برنامه ریزی شد که این ابتکار عمل از طرف معاونت ورزشی و تفریحی سازمان فرهنگی اجتماعی و ورزشی شهرداری اصفهان صورت گرفت.
کوروش محمدی ادامه داد: با توجه به اینکه گلف یک ورزش بانشاط  و در حوزه ورزش های خاص و عام جامعه به شمار می رود تصمیم گرفتیم این ورزش را نیز در این جشنواره برگزار کنیم که با توجه به اطلاع رسانی اندکی که انجام شد، استقبال بسیار خوبی از این مسابقات صورت گرفت.
وی بیان داشت: مسابقات مینی گلف به صورت آماتور برگزار شد و تمام شرکت کنندگانی که فقط به این رشته علاقه داشتند هم در این مسابقات ثبت نام کردند و پس از آموزش، وارد مسابقات شدند که از این طریق توانستیم استعدادیابی نیز انجام بدهیم.
 
نتایج این مسابقات بدین شرح است:
در بخش کودکان:
ساغر حاجی پور مقام سوم، هستی جهانگیری مقام دوم و آیلین الهی مقام اول
در بخش نوجوانان:
فاطمه فتحی مقام سوم، فاطمه زهرا ترکان مقام دوم و آیلین شاه بخشی مقام اول
در بخش بزرگسالان:
فاطمه نصر مقام سوم، نگین همت زاده مقام دوم و زینب جهانگیری مقام اول

0 دیدگاه:

captcha
انصراف از پاسخ دادن
عضویت در خبرنامه 
 

عضویت در خبرنامه 
 © کلیه حقوق اين پورتال به سازمان فرهنگی اجتماعی ورزشی شهرداری اصفهان تعلق دارد هر گونه کپی برداری بدون مجوز منع قانونی دارد.