جمعه - ۳ اسفند ۱۳۹۷
  اخبار برگزیده
نمایشگاه صنعت سینما باید در سطح ملی برگزار شود
 

جشنواره قصه‌گویی فرصتی برای احیای فرهنگ قصه گفتن
 

آخر هفته با برنامه های فرهنگی و هنری همراه شوید
 

"جایزه جمالزاده" از ثمرات پیشروی ادبیات در اصفهان است
 

پیچینگ یعنی هنر ارائۀ فیلمنامه برای جذب سرمایه
 

ظرفیت های سینمای اصفهان هنوز کشف نشده است
 

آیین نکوداشت مرحوم دکتر کُردی در برنامه "به استواری دنا"
 برگزاری همایش"آرایش بافت مسکونی شهرها" در کتابخانه مرکزی
 

مروری بر آثار هنری گالری کلاسیک اصفهان در موزه هنرهای معاصر

مروری بر آثار هنری گالری کلاسیک اصفهان در موزه هنرهای معاصر
"مروری بر فعالیت های هنری گالری کلاسیک اصفهان" عنوان نمایشگاهی است که تا 30 آذرماه میزبان نگاه شهروندان است.

افتتاح نمايشگاهی با عنوان "مروری بر فعالیت های هنری گالری کلاسیک اصفهان" از جمله رویدادهای فرهنگی هنری یکم آذرماه، روز نکوداشت اصفهان بود که از سوی موزه هنرهای معاصر وابسته به سازمان فرهنگی اجتماعی و ورزشی شهرداری اصفهان انجام شد.
این نمایشگاه که تا سی ام آذرماه در گالری شماره سه موزه پذیرای هنردوستان اصفهان است، آثاری از مرتضی بخردی، موسس گالری کلاسیک اصفهان و هنرمندانی را ارائه کرده که در طی بیش از دو دهه در گالری کلاسیک اصفهان به نمایش آثار خود پرداخته اند.
مدیر موزه هنرهای معاصر اصفهان در این خصوص گفت: گالری کلاسیک اصفهان در سال ۱۳۶۸ در اصفهان تاسیس شد و به مدت بیست سال در خیابان چهارباغ عباسی محل رفت آمد هنرمندان و هنردوستان اصفهانی بود. این گالری در سال 1386 به مجموعه فرهنگی هنری فرشچیان انتقال یافت و سرانجام در سال 92 تعطیل شد.
مهدی تمیزی درباره میزان استقبال بازدیدکنندگان از این نمایشگاه گفت: اگرچه شاید بهتر باشد که دیگران درباره این سوال اظهار نظر کنند، اما حقیقتا تاکنون که بیش از ده روز از برگزاری این نمایشگاه گذشته شاهد استقبال بسیار خوبی ازسوی شهروندان بوده ایم.
وی افزود: این نمایشگاه به ویژه مورد توجه افرادی قرار گرفته که متعلق به دهه های شصت و هفتاد هستند و درک بهتری از آنچه در این نمایشگاه ارائه شده دارند.
مرتضی بخردی، موسس گالری کلاسیک اصفهان نیز که مدیریت این نمایشگاه را بر عهده دارد، در پاسخ به این سوال اظهار کرد: روز افتتاحیه که میزان استقبال شهروندان و علاقمندان فوق العاده و دور از انتظار من بود. در طی این روزها که نمایشگاه برگزار شده هم چندین بار به موزه سر زده ام و شاهد حضور بازدیدکنندگان بسیاری از این گالری هستم.
نمایشگاه «مروری بر فعالیت‌های هنری گالری کلاسیک اصفهان»، تا ۳۰ آذر در محل موزه هنرهای معاصر اصفهان، واقع در خیابان استانداری برپا و پذیرای حضور علاقمندان به هنر است.

0 دیدگاه:

captcha
انصراف از پاسخ دادن
عضویت در خبرنامه 
 

عضویت در خبرنامه 
 © کلیه حقوق اين پورتال به سازمان فرهنگی اجتماعی ورزشی شهرداری اصفهان تعلق دارد هر گونه کپی برداری بدون مجوز منع قانونی دارد.