یکشنبه - ۲۷ مرداد ۱۳۹۸
  اخبار برگزیده
استقبال بیش از 50 هزار نفر از جشن "خبر بزرگ"
 

سینما باید در سبد فرهنگی کودکان قرار گیرد
 

خلاقیت در شهر جریان می‌یابد
 

سینما جامعه به نقد قصرشیرین می‌پردازد
 

ارائه بیش از 400 بازی ویژه عید غدیر در میدان نقش جهان
 

درک نیازهای دخترانه در "چتری برای یک حس خوب"
 

مهار زمان در تیک تاک زندگی
 

"سالمرگی"روایتی از مشکلات اقتصادی و اجتماعی یک خانواده
 

مشارکت سازمان‌های مردم‌نهاد در برپایی جشن های عید غدیر
 

باغ فدک اصفهان در انتظار "خبربزرگ"
 

برگزاری لیگ بازی های فکری همراه با آموزش و مسابقه

برگزاری لیگ بازی های فکری همراه با آموزش و مسابقه
لیگ بازی های فکری همراه با آموزش و مسابقه روزهای شنبه هر هفته در خانه خلاقیت برگزار می شود.

خانه خلاقیت و رستوران بازی وابسته به سازمان فرهنگی اجتماعی ورزشی شهرداری اصفهان ویژه ایام تابستان به برگزاری لیگ بازی های فکری در قالب عنوان "سوت شادی" اقدام کرده است.
هاجر ابراهیمی، مدیر این مرکز ضمن اعلام این خبر اظهار کرد: خانه خلاقیت و رستوران بازی رسالت اصلی خود را ایجاد فضا و بستری مناسب برای بروز و ظهور خلاقیت، نوآوری و ابتکار نوجوانان و جوانان قرار داده تا ضمن حضور در این مکان و برخورداری از فضای شاد و پرنشاط آن، بتوانند برای ساعاتی از انواع بازی های فکری بهره مند شده و به رقابتی سالم با همسالان خود بپردازند.
وی با بیان اینکه ویژه برنامه سوت شادی هر هفته روزهای شنبه با اجرای دو بازی فکری آغاز می شود، گفت: این بازی ها برای مدت زمان حدود 20 دقیقه طراحی شده اند که در آن شرکت کنندگان از میان مخاطبان حاضر در برنامه انتخاب شده و پس از آشنا شدن با روند مسابقه، به رقابت با همدیگر می پردازند که در پایان نیز نفرات برتر شناخته شده و مورد تقدیر قرار می گیرند.
وی ادامه داد: چهارمین برنامه در هر ماه به مسابقه نهایی و لیگ اختصاص دارد که در واقع فینال مسابقه است و وضعیت برندگان نهایی مسابقات در آن مشخص می شود.
ابراهیمی خاطرنشان کرد: این مسابقات که ویژه رده سنی 12 سال به بالا طراحی شده، روزهای شنبه هر هفته از ساعت 16 تا 19 در محل خانه خلاقیت واقع در هشت بهشت شرقی، حدفاصل چهارراه حمزه و پیروزی، کوچه گلستان پذیرای شهروندان خواهد بود.
گفتنی است؛ با توجه به ظرفیت محدود مسابقات،  ثبت نام در این برنامه الزامی بوده که علاقه مندان برای کسب اطلاعات بیشتر می توانند با شماره 32683484 تماس حاصل کنند.

0 دیدگاه:

captcha
انصراف از پاسخ دادن
عضویت در خبرنامه 
 

عضویت در خبرنامه 
 © کلیه حقوق اين پورتال به سازمان فرهنگی اجتماعی ورزشی شهرداری اصفهان تعلق دارد هر گونه کپی برداری بدون مجوز منع قانونی دارد.