پنجشنبه - ۲۵ مهر ۱۳۹۸
  اخبار برگزیده
آشنایی با معـــماری قاجار در موزه گرمابه علیقلی آقا
 

برگزاری دومین همایش "طراحـــی دارو" در خانه جوان
 


طوفان فکری در مادران با کارگاه "خلاقیت و ایده پردازی"
 

آموزش اقتصاد رسانه به روزنامه نگاران
 


مهمترین حق کودک برقراری رابطه با والدین است
 اُنس گرفتن نوجوانان با شعر و ادب در مدرسه ادبیات
 

قرار با ستاره‌ها در باغ غدیر

قرار با ستاره‌ها در باغ غدیر
برنامه "قرار با ستاره ها" به مناسبت هفته دفاع مقدس از ۳۱ شهریور تا ۶ مهر از ساعت ۱۷ در باغ غدیر میزبان شهروندان است.

بزرگداشت هفته دفاع مقدس نه به عنوان یک بزرگداشت صرف یادآوری خاطرات مربوط به دو دهه پیش، بلکه محملی برای بارور ساختن جریان و مرامی است که حالا دیگر به شالوده اساسی نظام کشور  تبدیل شده است.
مدیر فرهنگسرای پایداری درباره برنامه "قرار با ستاره ها" اظهار کرد: فرهنگسرای پایداری از مراکز فرهنگی وابسته به سازمان فرهنگی اجتماعی ورزشی شهرداری اصفهان در هفته دفاع مقدس که نماد مقاومت و پایداری مردم اصفهان است با چند غرفه کنار شهدای گمنام باغ غدیر میزبان شهروندان خواهد بود.
سعید صرامی با بیان اینکه این برنامه روایتگر جنگ به زبان هنر است، ادامه داد: برنامه های پرفورمنس، تئاتر، نقالی، روایتگری و مشاوره از‌ جمله برنامه های "قرار با ستاره ها" است.
وی تصریح کرد: همچنین در قالب برنامه "قرار ستاره ها" پازل هایی در مورد ایثار، مقاومت و پایداری در مناطق ۱۵ گانه شهر قرار می گیرد که مردم این پازل ها را تکمیل می کنند و در آخر این پازل ها کنار هم قرار گرفته و در گلستان شهدا نصب می شوند.
وی گفت:  برنامه "قرار با ستاره ها" تا ۶ مهر به مناسبت هفته دفاع مقدس با برگزاری برنامه های متنوع از ساعت ۱۷ در محل باغ غدیر واقع در خیابان علامه امینی میزبان شهروندان می باشد.

0 دیدگاه:

captcha
انصراف از پاسخ دادن
عضویت در خبرنامه 
 

عضویت در خبرنامه 
 © کلیه حقوق اين پورتال به سازمان فرهنگی اجتماعی ورزشی شهرداری اصفهان تعلق دارد هر گونه کپی برداری بدون مجوز منع قانونی دارد.