دوشنبه - ۱ مهر ۱۳۹۸
  اخبار برگزیده
پیام مهر شهردار اصفهان به دانش آموزان
 

تابلوهای شهروندی رنگ مِهر به خود گرفت
 

آموزش بایدها و نبایدهای نجوم رصدی پیشرفته
 

قرار با ستاره‌ها در باغ غدیر
 

آموزش مفاهیم شهروندی به دانش آموزان در کتاب "کلاس شهر"
 

برپایی نمایشگاه "راه بی پایان" در  پارک کوهستانی صفه
 


رونمایی از کتاب دوم "سینماتوگراف" با حضور کیانوش عیاری
 

سوت پایان رقابت های والیبال دختران محلات شهر اصفهان
 

صفر تا صد فروش در نشست "مدیریت محصول"
 

برگزاری سومین دوره جلسات "فیلم نامه خوانی" در اصفهان

برگزاری سومین دوره جلسات "فیلم نامه خوانی" در اصفهان
سومین دوره جلسات "فیلم نامه خوانی" در ادامه سلسله جلسات این دوره در فصل زمستان با حضور "سعید محسنی" برگزار می شود.

به گزارش روابط عمومی سازمان فرهنگی تفریحی شهرداری اصفهان، رییس دفتر تخصصی سینما با بیان این مطلب گفت: جلسات این دوره به صورت هفتگی سه شنبه ها برگزار می شود که اولین جلسه آن 12 دی ماه است.
مصطفی حیدری اظهار داشت: جلسات بصورت نشست و گفتمان گروهی میان استاد و هنرجویان با حضور "سعید محسنی" برگزار می شود و همچنین در هر جلسه حداکثر دو فیلم نامه کوتاه خوانش و مورد نقد و ارزیابی قرار می گیرد.
وی افزود: در پایان دومین دوره نشست ها، در صورت تأیید استاد و شورای فیلم نامه دفتر، فیلم نامه های برگزیده جهت تولید از طرف سازمان فرهنگی اجتماعی ورزشی شهرداری اصفهان حمایت خواهند شد.
وی تصریح کرد: شرط لازم و اولیه دفتر تخصصی سینما برای حمایت از "تولید فیلم"، حضور در جلسات "فیلم نامه خوانی" و به دنبال آن خوانش، بازنویسی و تأیید فیلم نامه می باشد لذا در پایان دوره دوم، هنرجویان و نویسندگان محترم دو دوره، تا پایان بهمن ماه فرصت برای بازنویسی آثار خود خواهند داشت.
وی خاطرنشان کرد: این جلسات از سوی دفتر تخصصی سینما سازمان فرهنگی تفریحی شهرداری اصفهان از 12 دی ماه سه شنبه های هر هفته در محل دفتر تخصصی سینما واقع در خیابان استانداری، جنب موزه هنرهای معاصر برگزار می شود که علاقه مندان تا 5 دی ماه فرصت دارند در این دوره ثبت نام کنند.
گفتنی است؛ برنامه و زمان بندی جلسات، از طریق کانال تلگرام دفتر تخصصی سینما سازمان فرهنگی اجتماعی ورزشی شهرداری اصفهان به آدرس https://t.me/cinema_esfahan اطلاع رسانی خواهد شد و شماره تماس جهت پاسخ به سوالات هنرجویان، 32243895 است.

0 دیدگاه:

captcha
انصراف از پاسخ دادن
عضویت در خبرنامه 
 

عضویت در خبرنامه 
 © کلیه حقوق اين پورتال به سازمان فرهنگی اجتماعی ورزشی شهرداری اصفهان تعلق دارد هر گونه کپی برداری بدون مجوز منع قانونی دارد.