چهارشنبه - ۲۹ خرداد ۱۳۹۸
  اخبار برگزیده
برگزاری ورکشاپ بازیگری با حضور "بهرام بهرامیان"
 

یادگیری با طعم لذت در ویژه برنامه "نوجواني نوجويي"
 

سفر کردن رویای من است
 

چگونه در شهر خودمان سفر کنیم؟
 

حضور توانخواهان در جشنواره بین المللی فیلم های کودکان
 

سهم صنایع دستی در اقتصاد استان اصفهان کم نیست
 

گل کاغذی مغربی پیام آور صرفه جویی در آب
 

استقبال از طرح "ماد" برای پیشگیری از آسیب های اجتماعی
 

برگزاری چهارمین جشنواره ورزشی "زاینده رود "در اصفهان
 

عکس های نجومی برگزیده عکاسان اصفهان در قاب «گنبد آسمان»

عکس های نجومی برگزیده عکاسان اصفهان در قاب «گنبد آسمان»
عکس های نجومی برگزیده عکاسان اصفهان در نمایشگاه "گنبدآسمان" مورد بازدید شهروندان قرار می گیرد.

همزمان با روز نکوداشت اصفهان، نمایشگاه عکس «گنبد آسمان» به همت مرکز نجوم ادیب سازمان فرهنگی، اجتماعی و ورزشی شهرداری اصفهان صبح روز یکم آذرماه با حضور معاون فرهنگی اجتماعی سازمان فرهنگی، اجتماعی و ورزشی شهرداری اصفهان، دکتر کیاست پور، رئیس شورای علمی مرکز نجوم و دکتر مهرانی، رئیس خزانه داری شهرداری و جمعی از اساتید و علاقمندان حوزه نجوم افتتاح شد.
نمایشگاه عکاسی «گنبد آسمان» در دو بخش به ارائه آثار عکاسی پرداخته که بخشی از آثار ارائه شده در این نمایشگاه با محوریت نجوم است که توسط جمعی از عکاسان اصفهانی علاقمند به این حوزه به تصویر درآمده و بخشی دیگر به عکس های برگزیده مسابقه عکاسی طولانی ترین خسوف قرن اختصاص دارد که در شهریورماه به مناسبت ماه گرفتگی امسال برگزار شد.
هدف اصلی از برگزاری این نمایشگاه به تصویر کشیدن گوشه ای از میراث ملموس اصفهان است که در این آثار زیبایی های آسمان، معماری و طبیعت اصفهان توسط عکاسان خلاق و خوش فکر تلفیق شده و در قاب عکس به نمایش درآمده است.
این نمایشگاه از یکم تا هشتم آذرماه از آغاز روز اصفهان همه روزه پذیرای عموم علاقمندان بود که به دلیل استقبال شهروندان تا 15 آذرماه تمدید شد.
شهروندان برای تماشای این آثار می توانند صبح ها از ساعت 9 تا 12 و بعدازظهرها از ساعت 15 تا 19  به محل کتابخانه مرکزی واقع در خیابان باغ گلدسته مراجعه کنند.

0 دیدگاه:

captcha
انصراف از پاسخ دادن
عضویت در خبرنامه 
 

عضویت در خبرنامه 
 © کلیه حقوق اين پورتال به سازمان فرهنگی اجتماعی ورزشی شهرداری اصفهان تعلق دارد هر گونه کپی برداری بدون مجوز منع قانونی دارد.