چهارشنبه - ۲۸ آذر ۱۳۹۷
  اخبار برگزیده
رونمایی از کتاب "تاریخ اندیشه ایرانی" در کتابخانه مرکزی
 


نمایش سنت‌های شب یلدا در قاب ویژه برنامه های خانه کودک
 

به تماشای دو نمایش "یافت آباد" و "سلف دیس کلوژه" بنشینید
 هنرنمایی "ققنوس" و "آن سوی پرواز" در هنرسرای خورشید
 


اجرای مجموعه برنامه های جذاب "آبرنگ" در مراکز تفریحی
 

جلال‌الدین تاج اصفهانی؛ نادره مکتب آواز اصفهان
 

عکس های نجومی برگزیده عکاسان اصفهان در قاب «گنبد آسمان»

عکس های نجومی برگزیده عکاسان اصفهان در قاب «گنبد آسمان»
عکس های نجومی برگزیده عکاسان اصفهان در نمایشگاه "گنبدآسمان" مورد بازدید شهروندان قرار می گیرد.

همزمان با روز نکوداشت اصفهان، نمایشگاه عکس «گنبد آسمان» به همت مرکز نجوم ادیب سازمان فرهنگی، اجتماعی و ورزشی شهرداری اصفهان صبح روز یکم آذرماه با حضور معاون فرهنگی اجتماعی سازمان فرهنگی، اجتماعی و ورزشی شهرداری اصفهان، دکتر کیاست پور، رئیس شورای علمی مرکز نجوم و دکتر مهرانی، رئیس خزانه داری شهرداری و جمعی از اساتید و علاقمندان حوزه نجوم افتتاح شد.
نمایشگاه عکاسی «گنبد آسمان» در دو بخش به ارائه آثار عکاسی پرداخته که بخشی از آثار ارائه شده در این نمایشگاه با محوریت نجوم است که توسط جمعی از عکاسان اصفهانی علاقمند به این حوزه به تصویر درآمده و بخشی دیگر به عکس های برگزیده مسابقه عکاسی طولانی ترین خسوف قرن اختصاص دارد که در شهریورماه به مناسبت ماه گرفتگی امسال برگزار شد.
هدف اصلی از برگزاری این نمایشگاه به تصویر کشیدن گوشه ای از میراث ملموس اصفهان است که در این آثار زیبایی های آسمان، معماری و طبیعت اصفهان توسط عکاسان خلاق و خوش فکر تلفیق شده و در قاب عکس به نمایش درآمده است.
این نمایشگاه از یکم تا هشتم آذرماه از آغاز روز اصفهان همه روزه پذیرای عموم علاقمندان بود که به دلیل استقبال شهروندان تا 15 آذرماه تمدید شد.
شهروندان برای تماشای این آثار می توانند صبح ها از ساعت 9 تا 12 و بعدازظهرها از ساعت 15 تا 19  به محل کتابخانه مرکزی واقع در خیابان باغ گلدسته مراجعه کنند.

0 دیدگاه:

captcha
انصراف از پاسخ دادن
عضویت در خبرنامه 
 

عضویت در خبرنامه 
 © کلیه حقوق اين پورتال به سازمان فرهنگی اجتماعی ورزشی شهرداری اصفهان تعلق دارد هر گونه کپی برداری بدون مجوز منع قانونی دارد.