شنبه - ۳۱ فروردین ۱۳۹۸
  اخبار برگزیده
گسترش فرهنگ ایثار در جامعه با شعار "همدلی برای ایران"
 

نگاهی بر تأثیر رسانه بر ذهن در نمایش "خانه‌ای وجود داشت"
 

برگزاری همایش ادبی "نقش نهان" با محوریت"تصویر در شعر"
 

خانه نوجوان میزبان جشنواره هنرهای تجسمی "فراتر از واژه‌"
 


کُرنشی هنرمندانه به حافظ در موزه هنرهای معاصر اصفهان
 

رقابتی نوستالژیک در مسابقه "از کی بپرسم؟"
 

اجرای دو نمایش "قَجَر الجَدید" و "طلای رشید" در اصفهان
 


با صدای پدربزرگ‌ و مادربزرگ‌‌تان دابسمش بسازید
 

عکس های نجومی برگزیده عکاسان اصفهان در قاب «گنبد آسمان»

عکس های نجومی برگزیده عکاسان اصفهان در قاب «گنبد آسمان»
عکس های نجومی برگزیده عکاسان اصفهان در نمایشگاه "گنبدآسمان" مورد بازدید شهروندان قرار می گیرد.

همزمان با روز نکوداشت اصفهان، نمایشگاه عکس «گنبد آسمان» به همت مرکز نجوم ادیب سازمان فرهنگی، اجتماعی و ورزشی شهرداری اصفهان صبح روز یکم آذرماه با حضور معاون فرهنگی اجتماعی سازمان فرهنگی، اجتماعی و ورزشی شهرداری اصفهان، دکتر کیاست پور، رئیس شورای علمی مرکز نجوم و دکتر مهرانی، رئیس خزانه داری شهرداری و جمعی از اساتید و علاقمندان حوزه نجوم افتتاح شد.
نمایشگاه عکاسی «گنبد آسمان» در دو بخش به ارائه آثار عکاسی پرداخته که بخشی از آثار ارائه شده در این نمایشگاه با محوریت نجوم است که توسط جمعی از عکاسان اصفهانی علاقمند به این حوزه به تصویر درآمده و بخشی دیگر به عکس های برگزیده مسابقه عکاسی طولانی ترین خسوف قرن اختصاص دارد که در شهریورماه به مناسبت ماه گرفتگی امسال برگزار شد.
هدف اصلی از برگزاری این نمایشگاه به تصویر کشیدن گوشه ای از میراث ملموس اصفهان است که در این آثار زیبایی های آسمان، معماری و طبیعت اصفهان توسط عکاسان خلاق و خوش فکر تلفیق شده و در قاب عکس به نمایش درآمده است.
این نمایشگاه از یکم تا هشتم آذرماه از آغاز روز اصفهان همه روزه پذیرای عموم علاقمندان بود که به دلیل استقبال شهروندان تا 15 آذرماه تمدید شد.
شهروندان برای تماشای این آثار می توانند صبح ها از ساعت 9 تا 12 و بعدازظهرها از ساعت 15 تا 19  به محل کتابخانه مرکزی واقع در خیابان باغ گلدسته مراجعه کنند.

0 دیدگاه:

captcha
انصراف از پاسخ دادن
عضویت در خبرنامه 
 

عضویت در خبرنامه 
 © کلیه حقوق اين پورتال به سازمان فرهنگی اجتماعی ورزشی شهرداری اصفهان تعلق دارد هر گونه کپی برداری بدون مجوز منع قانونی دارد.