سه شنبه - ۲۶ شهریور ۱۳۹۸
  اخبار برگزیده
یاددهی و یادگیری نجوم به روایت ابوریحان بیرونی
 

پسوریازیس بیماری نیست، با هم مهربان باشیم
 

"میرزا جواد"؛ اولین شهید عکاس در جریان مشروطه
 

اکران و تحلیل فیلم "آباجان" در زاویه دید
 

برپایی نمایشگاه "ماه مهر" ویژه بازگشایی مدارس
 

آموزش صد هزار شهروند اصفهانی در "توانِ هفت"
 

بازنویسی مدام نمایشنامه از شگردهای نوشته خوب است
 

نمایش و تحلیل روانشناختی "اولین انسان" در سینما گپ
 


اکران انیمیشن بچه رییس در بچه ها سینما
 

رشیدی تاکید کرد:

ضرورت افزایش مشارکت مردمی در برگزاری رویدادهای شهر

 ضرورت افزایش مشارکت مردمی در برگزاری رویدادهای شهر
فراخوان حمایت از طرح های کانون های فرهنگی هنری مساجد و سازمان های مردم نهاد با هدف افزایش مشارکت مردمی در برگزاری مناسبت ها، رویدادها و برنامه های شهری منتشر شد.

معاون اجتماعی و مشارکت های مردمی شهرداری اصفهان با اشاره به فراخوان حمایت از طرح های کانون های فرهنگی هنری مساجد و سازمان های مردم نهاد و با بیان اینکه مدیرت شهری همواره به دنبال تعامل با نهادهای مدنی و مردمی بوده است، گفت: ما به دنبال جذب حداکثری مشارکت مردم در رویدادهای فرهنگی، اجتماعی و هنری شهری هستیم و اعتقاد ما این است که هرچقدر مردم امر در حوزه برگزاری مناسبت ها و رویدادها متولی باشند این رویدادها باشکوه تر، بهتر و مردمی تر برگزار خواهد شد.
مرتضی رشیدی تصریح کرد: ما در مدیریت شهری به دنبال این هستیم که تصدی‌گری شهرداری و نهادها و مسئولیت ها درخصوص رویدادها و برنامه های شهری، جشن ها و جشنواره ها و برنامه های مختلف را کاهش داده و آن ها را بیشتر به نهادهای مدنی یا مردمی واگذار کنیم و سعی کنیم که ما تنها نقش تسهیل‌گر داشته باشیم و به عبارتی اگر سنگی درمقابل پای این عزیزان قرار داشت آن سنگ ها را برداریم و بتوانیم مشارکت مردمی را بالا ببریم.
رشیدی افزود: بر همین اساس ایده حمایت از طرح های کانون های فرهنگی هنری مساجد و سازمان های مردم نهاد ویژه دهه ولایت مطرح شد تا بتوانیم با انگیزه دادن به گروه ها و کانون ها و مراکز مردمی، جذب مشارکت مردمی داشته باشیم.
وی با بیان اینکه خلاقیت هنری، افزایش مشارکت مردمی، مخاطب محوری، عمق بخشی و کیفی سازی افزایش نشاط اجتماعی  ازجمله شاخص های این طرح است، ادامه داد: سخنرانی اساتید حوزه و دانشگاه، شب شعر، داستان، مسابقه کتابخوانی، گالری کلیپ، شبکه های اجتماعی و مجازی، سایت، موسیقی، عکس، تواشیح، ترجمه و تفصیر موضوغی قرآن و نهج البلاغه از قالب های ارایه برنامه های فاصله اعیاد قربان تا غدیر بود.
 

0 دیدگاه:

captcha
انصراف از پاسخ دادن
عضویت در خبرنامه 
 

عضویت در خبرنامه 
 © کلیه حقوق اين پورتال به سازمان فرهنگی اجتماعی ورزشی شهرداری اصفهان تعلق دارد هر گونه کپی برداری بدون مجوز منع قانونی دارد.