سه شنبه - ۲۶ شهریور ۱۳۹۸
  اخبار برگزیده
یاددهی و یادگیری نجوم به روایت ابوریحان بیرونی
 

پسوریازیس بیماری نیست، با هم مهربان باشیم
 

"میرزا جواد"؛ اولین شهید عکاس در جریان مشروطه
 

اکران و تحلیل فیلم "آباجان" در زاویه دید
 

برپایی نمایشگاه "ماه مهر" ویژه بازگشایی مدارس
 

آموزش صد هزار شهروند اصفهانی در "توانِ هفت"
 

بازنویسی مدام نمایشنامه از شگردهای نوشته خوب است
 

نمایش و تحلیل روانشناختی "اولین انسان" در سینما گپ
 


اکران انیمیشن بچه رییس در بچه ها سینما
 

در دوره پنجم شورای شهر شاهد برنامه‌های نشاط آور در سطح شهر بوده ایم

در دوره پنجم شورای شهر شاهد برنامه‌های نشاط آور در سطح شهر بوده ایم
استاندار اصفهان گفت: از زمان استقرار دوره پنجم شورای شهر و شهردار جدید شاهد برنامه‌های نشاط آور در سطح شهر بوده‌ایم که امیدواریم استمرار یابد.

برنامه امحاء مواد مخدر به مناسبت هفته مبارزه با مواد مخدر، همچنین گرامیداشت هفته قوه قضائیه با حضور مسئولین و رها یافتگان از بند اعتیاد برگزار شد.
این مراسم شامگاه سه شنبه با حضور دکتر مهرعلیزاده استاندار اصفهان، علیرضا نصر اصفهانی نایب رییس شورای اسلامی شهر اصفهان، فریده روشن رییس کمیسیون فرهنگی، اجتماعی و ورزشی شورای اسلامی شهر اصفهان، کوروش محمدی عضو شورای اسلامی شهر اصفهان، دکتر نوروزی شهردار اصفهان، دکتر فرشاد مدیر کل بهزیستی استان اصفهان، طاهره چنگیز رییس دانشگاه علوم پزشکی اصفهان، اعضای انجمن کنگره 60 و رها یافتگان از بند اعتیاد در باغ نور اصفهان برگزار شد.
برنامه امحاء مواد مخدر یکی از هزار عنوان برنامه ای بود که در هفته مبارزه با مواد مخدر به همت سازمان فرهنگی، اجتماعی ورزشی شهرداری اصفهان برگزار شد که در این مراسم نزدیک به 1500 نفر از اعضای کنگره 60 حضور داشتند.
مجری در دقایق ابتدایی به اجرای برنامه های شاد پرداخت و سپس احمد حکیمی دیده بان کنگره 60 به سخنرانی پرداخت. در ادامه سرود کنگره 60 و پس از آن سرود ای ایران با همخوانی تمام اعضای حاضر در مراسم انجام شد.
استاندار اصفهان در جمع رهایافتگان از بند اعتیاد و در خصوص برگزاری این مراسم اظهار داشت: تشکر می کنم از زحمت های کنگره 60 بخاطر فعالیت های بسیار ارشمندی که انجام دادند که بخشی از این فعالیت ها همین رها شدگان از بند اعتیاد هستند که امیدوارم این رهایی به جز جسم در ابعاد دیگری مانند فکری و ذهنی هم باشد و بتوانند در زندگی رشد پیدا کنند.
دکتر مهرعلیزاده در آیین افتتاحیه برنامه هاي شهرداري اصفهان در هفته مبارزه با مواد مخدر، تصریح کرد: از زمان استقرار دوره پنجم شورای شهر و شهردار جدید شاهد برنامه‌های نشاط آور در سطح شهر بوده‌ایم که امیدواریم استمرار یابد.
وی افزود: اعضای شورای اسلامی شهر اصفهان در زمینه های مختلف دارای بینش های بسیار اساسی و مهم هستند که این انسجام و هم فکری در پشتیبانی از شهردار محترم اصفهان، بسیار موثر بوده و در برنامه های اجتماعی و فرهنگی و تزریق نشاط به جامعه اثرگذار است.
مهرعلیزاده بیان داشت: دلایل بسیار زیادی مانند بیکاری و نداشتن تفریح سالم باعث می شود تا افراد جامعه به اعتیاد روی بیاورند اما اگر یکی از این دلایل مسئله نشاط و عدم وجود امکان و فرصت برای هیجان در جامعه باشد، مهمترین وظیفه یک دولت در قالب دستگاه های اجرایی، فراهم کردن شرایطی است که مردم بتوانند شاد باشند.
وی ادامه داد: ما در کلان شهرهایی مانند اصفهان می بینیم که شرایط کلی اجتماعی به گونه ای است که فرصت شادی و نشاط دادن کمتر داده می شود که این امر عیب بزرگی است و خوشبختانه با این نگرشی که در شهرداری و شورای شهر وجود دارد می بینیم که این برنامه ها را با شرایط نسبتاً خوبی پیش می برند و قطعاً باید برنامه های عمیق تر، مطالعه شده و موثرتر را به نحوی برگزار کنند که بتوانیم پاسخ گوی جوان های عزیزمان باشیم.
گفتنی است؛ اجرای نمایش شبیه خون، سخنرانی استاندار اصفهان، اهدای لوح تقدیر به خواهر شهید دکتر بهشتی توسط شهردار و استاندار اصفهان و اجرای موسیقی سنتی توسط گروه موسیقی شورانگیز از بخش های بعدی این مراسم بود.

0 دیدگاه:

captcha
انصراف از پاسخ دادن
عضویت در خبرنامه 
 

عضویت در خبرنامه 
 © کلیه حقوق اين پورتال به سازمان فرهنگی اجتماعی ورزشی شهرداری اصفهان تعلق دارد هر گونه کپی برداری بدون مجوز منع قانونی دارد.