چهارشنبه - ۲۷ شهریور ۱۳۹۸
  اخبار برگزیده
یاددهی و یادگیری نجوم به روایت ابوریحان بیرونی
 

پسوریازیس بیماری نیست، با هم مهربان باشیم
 

"میرزا جواد"؛ اولین شهید عکاس در جریان مشروطه
 

اکران و تحلیل فیلم "آباجان" در زاویه دید
 

برپایی نمایشگاه "ماه مهر" ویژه بازگشایی مدارس
 

آموزش صد هزار شهروند اصفهانی در "توانِ هفت"
 

بازنویسی مدام نمایشنامه از شگردهای نوشته خوب است
 

نمایش و تحلیل روانشناختی "اولین انسان" در سینما گپ
 


اکران انیمیشن بچه رییس در بچه ها سینما
 

شناسایی و حمایت از آثار برگزیده در جشنواره فیلم تخت فولاد

شناسایی و حمایت از آثار برگزیده در جشنواره فیلم تخت فولاد
فراخوان جشنواره فیلم تخت فولاد از سوی دفتر تخصصی سینما سازمان فرهنگی، اجتماعی و ورزشی شهرداری اصفهان و مجموعه فرهنگی، مذهبی تخت فولاد اعلام شد.

مدیر دفتر تخصصی سینما با اعلام این خبر گفت: مجموعه فرهنگی، مذهبی تخت فولاد و دفتر تخصصی سینما سازمان فرهنگی، اجتماعی و ورزشی شهرداری اصفهان با هدف شناسایی و حمایت از آثار برگزیده تولید شده مرتبط با تخت فولاد اصفهان به برگزاری این جشنواره فیلم می پردازد.
مصطفی حیدری تصریح کرد: بدون تردید مجموعه فرهنگی، مذهبی و تاریخی تخت فولاد اصفهان به دلیل اهمیت و جایگاهی که در تاریخ مذهبی و فرهنگی اصفهان دارد، تاکنون از ابعاد مختلف موضوع و سوژه ای برای ساخت انواع فیلم در قالب های مختلف قرار گرفته و نظر فیلم سازان و مستندسازان را به خود جلب کرده است، بنابراین ضرورت دارد پیش از آن که برای ساخت فیلم های جدید درباره این مجموعه بزرگ اقدام کنیم، از آثاری که تاکنون ساخته شده است مطلع شویم.
وی تاکید کرد: مثلا ممکن است تاکنون چند اثر درباره یکی از مشاهیر مدفون در تخت فولاد ساخته شده باشد که لازم است از دوباره کاری پرهیز شده و به مشاهیری پرداخته شود که درباره آنها اثری ساخته نشده است.
مدیر دفتر تخصصی سینما با بیان اینکه فراخوان جشنواره فیلم تخت فولاد با هدف جمع آوری همه آثار در این حوزه برگزار می شود، اظهار کرد: از تمام کسانی که تاکنون فیلمی با هر فرمت و قالب درباره این مجموعه، تکایا، بقعه ها و مشاهیر مدفون در آن ساخته اند، می خواهیم که آثار خود را در این جشنواره شرکت دهند. این جمع آوری شامل همه فیلم ها متعلق به هر زمان و دوره ای می شود.
وی با اشاره به تمدید مدت ارسال آثار به دبیرخانه جشنواره گفت: علاقه مندان برای ارسال آثار خود تا 30 آبان ماه مهلت دارند.
حیدری خاطرنشان کرد: متقاضیان می توانند ضمن تکمیل فرم ثبت نام در جشنواره، آثار خود را به مجموعه فرهنگی مذهبی تخت فولاد واقع در فلکه فیض، خیابان شیخ مفید، چهارراه دهش ارسال کرده و یا به صورت حضوی تحویل دهند.
 

0 دیدگاه:

captcha
انصراف از پاسخ دادن
عضویت در خبرنامه 
 

عضویت در خبرنامه 
 © کلیه حقوق اين پورتال به سازمان فرهنگی اجتماعی ورزشی شهرداری اصفهان تعلق دارد هر گونه کپی برداری بدون مجوز منع قانونی دارد.