یکشنبه - ۳ شهریور ۱۳۹۸
  اخبار برگزیده


آموزش اتحاد به کودکان در تئاتر "پیک نیک در میدان جنگ"
 پلان پایانی "شهر فعال شهروند شاد" در میدان امام اصفهان
 

زنان عامل اصلی انتقال فرهنگ مصرف بهینه آب هستند
 


بی اهمیتی به پیرامون عامل تهدید شهرهای بزرگ
 

حراج ۱۲۵ بوم نقاشی هنرمندان اصفهانی به نفع کودکان کار
 

شناخت استعدادهای برتر در مسابقات دوچرخه سواری جام مولای عرشیان

شناخت استعدادهای برتر در مسابقات دوچرخه سواری جام مولای عرشیان
مسابقات دوچرخه سواری ویژه آقایان با حضور 80 ورزشکار در ورزشگاه آبشار برگزار و نفرات برتر معرفی شدند.

مسابقات دوچرخه سواری جام مولای عرشیان از سوی معاونت ورزشی تفریحی سازمان فرهنگی اجتماعی و ورزشی شهرداری اصفهان و با همکاری هیأت دوچرخه سواری استان اصفهان به مناسبت ماه مبارک رمضان در ورزشگاه آبشار برگزار شد.
این رقابت ها در رده سنی متولدین 85، 86 و 87 و با حضور 80 ورزشکار انجام پذیرفت که در نهایت به نفرات برتر حکم و مدال قهرمانی اهدا شد.
رییس هیأت دوچرخه سواری استان اصفهان در خصوص برگزاری این مسابقات اظهار داشت: درا ین مسابقات، محوریت فعالیت هیأت دوچرخه سواری اصفهان را شناخت استعدادهای برتر بود که به همین علت متولدین سال های 85، 86 و 87 را نقطه هدف قرار دادیم.
عباسپور ادامه داد: خوشبختانه در این زمینه و در قسمت پسران 80 شرکت کننده دراین مسابقات به رقابت پرداختند که توانستیم با همکاری معاونت ورزشی تفریحی سازمان فرهنگی اجتماعی و ورزشی شهرداری اصفهان این رویداد را با موفقیت پشت سر بگذاریم که به نفرات برتر مدال و حکم قهرمانی اهدا شد.
وی گفت: برای حضور دختران نیز در این مسابقات برنامه ریزی شده بود که به دلیل منع دوچرخه سواری بانوان در فضای شهری، نتوانستیم این مسابقات را برگزار کنیم.
وی خاطرنشان کرد: در مردادماه میزبان مسابقات استعدادهای برتر کشورهستیم که به همین خاطر رقابت های جام مولای عرشیان را فرصت مناسبی برای آماده سازی ورزشکاران دانستیم و یکی از اهداف ما از برگزاری این مسابقات شناسایی استعدادهای شهر بود که در این خصوص شهرداری با ما همکاری بسیار خوبی داشت. 

0 دیدگاه:

captcha
انصراف از پاسخ دادن
عضویت در خبرنامه 
 

عضویت در خبرنامه 
 © کلیه حقوق اين پورتال به سازمان فرهنگی اجتماعی ورزشی شهرداری اصفهان تعلق دارد هر گونه کپی برداری بدون مجوز منع قانونی دارد.