یکشنبه - ۳۱ شهریور ۱۳۹۸
  اخبار برگزیده
پیام مهر شهردار اصفهان به دانش آموزان
 

تابلوهای شهروندی رنگ مِهر به خود گرفت
 

آموزش بایدها و نبایدهای نجوم رصدی پیشرفته
 

قرار با ستاره‌ها در باغ غدیر
 

آموزش مفاهیم شهروندی به دانش آموزان در کتاب "کلاس شهر"
 

برپایی نمایشگاه "راه بی پایان" در  پارک کوهستانی صفه
 


رونمایی از کتاب دوم "سینماتوگراف" با حضور کیانوش عیاری
 

سوت پایان رقابت های والیبال دختران محلات شهر اصفهان
 

صفر تا صد فروش در نشست "مدیریت محصول"
 

بیان راهکارهای"شاد زیستن" در تابلوهای تبلیغات شهری

بیان راهکارهای"شاد زیستن" در تابلوهای تبلیغات شهری
کمیته فرهنگ شهروندی سازمان فرهنگی اجتماعی و ورزشی شهرداری اصفهان، ۳۰۰ تابلوی تبلیغاتی شهر اصفهان را به موضوع "راهکارهای ساده شاد زیستن" اختصاص داده است.

به گزارش روابط عمومی سازمان فرهنگی اجتماعی و ورزشی شهرداری اصفهان، انسان موجودی شادی خواه و لذت طلب است، هرگزداشتن مال و اموال، نشانه خوشبختی و بی توانی و فقر نشانه بدبختی نیست که اگرچنین بودثروتمندان باید شادترین و فقرا بدبخت ترین افراد باشند.
با توجه به اهمیت شاد زیستن موضوع تابلوهای تبلیغات شهری در نیمه دوم آذرماه از سوی کمیته فرهنگ شهروندی سازمان فرهنگی اجتماعی و ورزشی شهرداری اصفهان به بیان راهکارهای ساده "شاد زیستن"  اختصاص یافته است.
در این تابلوهای تبلیغاتی به موضوع "شادی هزینه زیادی نمی خواهد" اشاره شده و موضوعاتی شامل روزی 20 دقیقه ورزش کردن، حضور در طبیعت، کار با گل و گیاه، سفر به بیرون از شهر، تغییر دکوراسیون و ...  مطرح شده است.
این دوره از تبلیغات کمیته فرهنگ شهروندی با عبارت‌ "شادی هزینه زیاد نمی خواهد" به بیان راهکارهای ساده شادزیستن در بین عموم مردم پرداخته است.
علاقه‌مندان برای دریافت و مشاهده طرح‌های تبلیغات شهری کمیته فرهنگ شهروندی می‌توانند به سایت سازمان فرهنگی اجتماعی و ورزشی شهرداری اصفهان به نشانی esfahanfarhang.ir مراجعه کنند.

0 دیدگاه:

captcha
انصراف از پاسخ دادن
عضویت در خبرنامه 
 

عضویت در خبرنامه 
 © کلیه حقوق اين پورتال به سازمان فرهنگی اجتماعی ورزشی شهرداری اصفهان تعلق دارد هر گونه کپی برداری بدون مجوز منع قانونی دارد.