دوشنبه - ۲۵ شهریور ۱۳۹۸
  اخبار برگزیده
بازنویسی مدام نمایشنامه از شگردهای نوشته خوب است
 

نمایش و تحلیل روانشناختی "اولین انسان" در سینما گپ
 


اکران انیمیشن بچه رییس در بچه ها سینما
 

بهبود مهارت‌های ارتباطی در "چتری برای یک حس خوب"
 

آموزش تکنیک‌های "مهندسی خلاقیت" در خانه جوان
 

گفتن از ناگفته‌های عاشورا زیر خیمه نوجوانان
 

عکاسی معماری دمِ‌دستی نیست
 

رسانه؛ اطلاع‌رسان یا جریان‌ساز؟
 

کار داوطلبانه، تمرین پویایی در جامعه است
 

سینما جامعه به نقد قصرشیرین می‌پردازد

سینما جامعه به نقد قصرشیرین می‌پردازد
سومین هم نشینی خانوادگی سینما جامعه به اکران و تحلیل اجتماعی فیلم سینمایی قصر شیرین اختصاص دارد.

سینما به عنوان یکی از تاثیر گذارترین هنرها، با گستره مخاطبانی پرشمار و پرتنوع، از یک سو، از آبشخور مسایل و چالش های مختلف موجود در جامعه به عنوان مضامین و درونمایه فیلمنامه هایی که به نگارش در می آید ، بهره می برد و از سوی دیگر، می کوشد تا در بیان مشکلات و دشواری های  اجتماعی، از بی کاری و فقر و فساد و اعتیاد گرفته تا ناهنجاری های دیگر، سخن به میان آورد واز طریق این هنر، به گونه ایی غیر مستقیم و با واسطه، در کاهش آسیب های اجتماعی نقش داشته باشد. به همین دلیل سینما جامعه که به نقد و اکران فیلم‌های اجتماعی در حال اکران می‌پردازد یکی از برنامه‌های قابل توجه سازمان فرهنگی اجتماعی ورزشی شهرداری اصفهان است.
مسعود مهدویان فر، رییس اداره امور اجتماعی سازمان فرهنگی اجتماعی و ورزشی شهرداری اصفهان اظهار کرد: سومین هم نشینی خانوادگی سینما جامعه به اکران و تحلیل اجتماعی فیلم سینمایی قصر شیرین اختصاص دارد.
وی با بیان اینکه سینما جامعه میزبان نخبگان اجتماعی، اساتید، خبرنگاران و مدیران سمن ها است، ادامه داد: قصر شیرین امروز یکشنبه 27 مردادماه از ساعت 16:30 تا 20:30 در سینما فلسطین اکران خواهد شد.
رییس اداره امور اجتماعی سازمان فرهنگی اجتماعی و ورزشی شهرداری اصفهان، افزود: موضوع این فیلم در مورد آسیب ها و مشکلات یک خانواده ایرانی است که قرار است در این قسمت سینما جامعه این مشکلات و آسیب ها توسط مرتضی پدریان جامعه شناس بازخوانی شود.
مهدویان فر تاکید کرد: پیشگیری از آسیب‌های اجتماعی در حوزه خانواده یکی از راهبردهای اصلی سازمان فرهنگی اجتماعی ورزشی شهرداری اصفهان بوده که قرار است در برنامه سینما جامعه فیلم های اجتماعی و خانوادگی در حال اکران، بررسی شود.

0 دیدگاه:

captcha
انصراف از پاسخ دادن
عضویت در خبرنامه 
 

عضویت در خبرنامه 
 © کلیه حقوق اين پورتال به سازمان فرهنگی اجتماعی ورزشی شهرداری اصفهان تعلق دارد هر گونه کپی برداری بدون مجوز منع قانونی دارد.