پنجشنبه - ۲۵ مهر ۱۳۹۸
  اخبار برگزیده
آشنایی با معـــماری قاجار در موزه گرمابه علیقلی آقا
 

برگزاری دومین همایش "طراحـــی دارو" در خانه جوان
 


طوفان فکری در مادران با کارگاه "خلاقیت و ایده پردازی"
 

آموزش اقتصاد رسانه به روزنامه نگاران
 


مهمترین حق کودک برقراری رابطه با والدین است
 اُنس گرفتن نوجوانان با شعر و ادب در مدرسه ادبیات
 

سوت پایان رقابت های والیبال دختران محلات شهر اصفهان

سوت پایان رقابت های والیبال دختران محلات شهر اصفهان
رقابت های والیبال دخترانمحلات شهر اصفهان از ۱۳ شهریور آغاز و به میزبانی ورزشگاه امام خمینی(ره) در حال برگزاری است.

برنامه‌های ورزشی با اقدامات فرهنگی همسو بوده و برنامه‌ریزی برای برگزاری رقابت‌های ورزشی در سطح استان از اقدامات مناسب فرهنگی است که به همین منظور معاونت ورزشی تفریحی سازمان فرهنگی اجتماعی ورزشی شهرداری اصفهان در این راستا همواره مسابقات ورزشی برگزار می‌کند.
کارشناس ورزشی حوزه محلات معاونت ورزشی سازمان فرهنگی اجتماعی ورزشی شهرداری اصفهان در این رابطه اظهار کرد: رقابت های والیبال دختران رده سنی ۱۲ تا ۱۶ سال محلات شهر اصفهان از ۱۳ شهریور آغاز و به میزبانی ورزشگاه امام خمینی(ره) در حال برگزاری است.
فرانک بابلیان تصریح کرد: در این مسابقات ۳۲ تیم از ورزش آموزان ورزشگاه های شهرداری در مناطق ۱۵ گانه با هم به رقابت پرداختند که ۲۸ شهریور رده بندی و فینال این رقابت ها برگزار شده و قهرمان مشخص می شود.
وی اظهار داشت: وظیفه اصلی حوزه محلات معاونت ورزشی سازمان فرهنگی اجتماعی ورزشی شهرداری اصفهان برگزاری رقابت بین ورزش آموزان ورزشگاه های مناطق ۱۵ گانه شهرداری اصفهان است که با تقویت باورهای هر یک از آنها، گامی برای حضور مؤثرشان در مسابقات برداشته می شود.
 

0 دیدگاه:

captcha
انصراف از پاسخ دادن
عضویت در خبرنامه 
 

عضویت در خبرنامه 
 © کلیه حقوق اين پورتال به سازمان فرهنگی اجتماعی ورزشی شهرداری اصفهان تعلق دارد هر گونه کپی برداری بدون مجوز منع قانونی دارد.