دوشنبه - ۲۵ شهریور ۱۳۹۸
  اخبار برگزیده
برپایی نمایشگاه "ماه مهر" ویژه بازگشایی مدارس
 

آموزش صد هزار شهروند اصفهانی در "توانِ هفت"
 

بازنویسی مدام نمایشنامه از شگردهای نوشته خوب است
 

نمایش و تحلیل روانشناختی "اولین انسان" در سینما گپ
 


اکران انیمیشن بچه رییس در بچه ها سینما
 

بهبود مهارت‌های ارتباطی در "چتری برای یک حس خوب"
 

آموزش تکنیک‌های "مهندسی خلاقیت" در خانه جوان
 

گفتن از ناگفته‌های عاشورا زیر خیمه نوجوانان
 

عکاسی معماری دمِ‌دستی نیست
 

دانلود فیلم آموزش فن بیان "رضا رشیدپور" در سایت اینک

دانلود فیلم آموزش فن بیان "رضا رشیدپور"  در سایت اینک
فایل دانلود فیلم آموزش فن بیان و اجرای صحنه رضا رشیدپور به صورت رایگان در سایت اینک  با محوریت  ببین و بیاموز  قرار گرفته است.

به گزارش روابط عمومی سازمان فرهنگی اجتماعی و ورزشی شهرداری اصفهان، همایشی با عنوان "اجرای صحنه" با حضور رضارشیدپور از سوی کمیته فرهنگ رسانه سازمان فرهنگی اجتماعی و ورزشی شهرداری اصفهان در آذرماه 93 برگزار شد.
این همایش با هدف آموزش اصول صحیح مجری‌گری و انتخاب و معرفی تعدادی از علاقمندان این رشته به مراکز فرهنگی برای اولین بار در اصفهان برگزار شد که فیلم این همایش در سایت اینک به صورت رایگان قابل دانلود است.
سایت اینک با شعار "ببین و بیاموز" شامل مجموعه ای از بهترین آموزش ها و سخنرانی ها بوده که از همایش ها و نشست های برگزار شده با حضور شخصیت های برجسته از جمله دکتر ابراهیم میثاقف دکتر فاطمی، عبدالرضا کردی، محمدرضا عابدی، کامران نجف زاده و ... تهیه شده است.
علاقه مندان برای دریافت هر یک از فایل های این برنامه ها و دانلود رایگان آن می توانند به سایت اینک به نشانی www.inak.tv مراجعه کنند.

0 دیدگاه:

captcha
انصراف از پاسخ دادن
عضویت در خبرنامه 
 

عضویت در خبرنامه 
 © کلیه حقوق اين پورتال به سازمان فرهنگی اجتماعی ورزشی شهرداری اصفهان تعلق دارد هر گونه کپی برداری بدون مجوز منع قانونی دارد.