جمعه - ۱ شهریور ۱۳۹۸
  اخبار برگزیده
میدان نقش جهان میزبان بیش از 400 عنوان بازی
 

سلامت اجتماعی شهر در گرو تفریح بانوان
 

روایت زندگی یک سفیر در رُمان "بیداری"
 

14 سال در جستجوی آسمان تاریک
 

روایت "اصفهان گرد" از خانه تاریخی نظام الاسلام
 


پویش بانوی آب برای اولین بار در اصفهان
 

برگزاری جشن "روایت غدیر" در پارک مسجدعلی خوراسگان
 

استقبال بیش از 50 هزار نفر از جشن "خبر بزرگ"
 

سینما باید در سبد فرهنگی کودکان قرار گیرد
 

برگزاری ویژه برنامه "زیر آسمان اصفهان" در مرکز نجوم ادیب

برگزاری ویژه برنامه "زیر آسمان اصفهان" در مرکز نجوم ادیب
برنامه ماهانه "زیر آسمان اصفهان" ویژه عموم شهروندان، 28 تیرماه به همت مرکز نجوم ادیب برگزار می شود.

۲۵8 اُمین برنامه ماهانه "زیر آسمان اصفهان" روز پنجشنبه 28 تیرماه با برنامه های جذاب و متنوع در محل مرکز آموزش نجوم ادیب سازمان فرهنگی اجتماعی و ورزشی شهرداری اصفهان ویژه عموم شهروندان اصفهانی برگزار می شود.
رصد ماه و صورت‌های فلکی، نمایشگاه نجوم، بازدید از رصدخانه ادیب همراه با سخنرانی نجومی از جمله بخش های ویژه برنامه "زیر آسمان اصفهان" است.
در بخش رصد ماه و صورت‌های فلکی در محوطه شهر علم شهروندان می توانند به کمک رصدگران توانمند مرکز نجوم ادیب و با استفاده از تلسکوپ ها به رصد ماه زیبا بپردازند و با صورت‌های فلکی آشنا شوند.
در ساختمان مرکز آموزش نجوم ادیب غرفه های آموزشی جذابی در زمینه های "مهندسی فضایی"، "آشنایی با ابزار رصدی"، "وزن کشی در سیارات"، "آزمایشهای فیزیک و نجوم"، "طیف نگاری نجومی" و "غرفه‌ی نجوم ویژه کودکان" در نظر گرفته شده است.
در رصدخانه ادیب  نیز شهروندان به رصد ماه و دیگر اجرام می پردازند که در این رصدخانه کارشناسان روش کار منجمان در یک رصدخانه را بیان می کنند.
علاقه مندان برای شرکت در این برنامه می توانند از ساعت 20 به محل مرکز نجوم ادیب واقع در خیابان سعادت‌آباد، روبروی آرامگاه بانو امین مراجعه کنند.

0 دیدگاه:

captcha
انصراف از پاسخ دادن
عضویت در خبرنامه 
 

عضویت در خبرنامه 
 © کلیه حقوق اين پورتال به سازمان فرهنگی اجتماعی ورزشی شهرداری اصفهان تعلق دارد هر گونه کپی برداری بدون مجوز منع قانونی دارد.