چهارشنبه - ۲۶ تیر ۱۳۹۸
  اخبار برگزیدهجای خالی سلوچ در رُمان محبوب من
 

برگزاری جشنواره غیررقابتی "شهر یادت نره" در اصفهان
 

شناسایی یکصدهزار شهروند اصفهانی مبتلا به فشارخون بالا
 دعوت متن به همپوشانی ذهن در موزه هنرهای معاصر اصفهان
 

برگزاری کارگاه تخصصی زیبایی شناسی و ساختار در فیلم کوتاه

برگزاری کارگاه تخصصی زیبایی شناسی و ساختار در فیلم کوتاه
کارگاه تخصصی زیبایی شناسی و ساختار در فیلم کوتاه روز پنجشنبه 14 تیرماه در حوزه هنری برگزار می شود.

دفتر تخصصی سینما وابسته به سازمان فرهنگی اجتماعی ورزشی شهرداری اصفهان در راستای بهبود کیفیت آثار والوین جشنواره فیلم کوتاه مهر سلامت اصفهان به برگزاری چندین کارگاه تخصصی اقدام کرده است.
اولین جشنواره فیلم کوتاه "مهر سلامت" با محوریت گسترش فرهنگ عمل خیر در عرصه سلامت جسم و روان با هدف تجلیل از خیرین برتر، واقفین، جوانان و بانوان نیکوکار در عرصه سلامت به میزبانی اصفهان برگزار می شود.
ترویج فرهنگ نیکوکاری در حوزه سلامت، ارتقاء نظام سلامت با اولویت پیگیری و همدلی خیرین، ارج نهادن به مقام والای خیراندیشی و نیکوکاران و خدمتگذاران حوزه سلامت و معرفی خیرین کارآفرین در حوزه سلامت از جمله اهداف این جشنواره است.
کارگاه " تخصصی زیبایی شناسی و ساختار در فیلم کوتاه" با حضور دکتر احمد الستی عضو هیئت علمی دانشکده هنرهای زیبا دانشگاه تهران درهمین راستا برگزار می شود.
این کارگاه روز پنجشنبه 14 تیرماه ساعت 15:30 در سالن سوره حوزه هنری واقع در خیابان آمادگاه برگزار می شود که علاقه مندان برای ثبت نام در این کارگاه می توانند به سایت www.msff.ir مراجعه کنند.

0 دیدگاه:

captcha
انصراف از پاسخ دادن
عضویت در خبرنامه 
 

عضویت در خبرنامه 
 © کلیه حقوق اين پورتال به سازمان فرهنگی اجتماعی ورزشی شهرداری اصفهان تعلق دارد هر گونه کپی برداری بدون مجوز منع قانونی دارد.